Black Pearl
Black Pearl
Black Pearl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Black Pearl

Nasmešite se,sa mnogo dobrote i malo,malo gorčine.Oprostite životu i svetu što nisu savršeni.
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kako ste se upoznali?

Ići dole 
+2
White Pearl
hERmiona
6 posters
AutorPoruka
hERmiona
Admin
hERmiona


Posts : 1227
Points : 1361
Reputation : 51
Join date : 28.12.2009

Kako ste se upoznali? Empty
PočaljiNaslov: Kako ste se upoznali?   Kako ste se upoznali? Icon_minitime29.12.09 11:16

Verovatno imate neku zanimljivu pricu, kao - "Sudarili smo se u marketu" Rolling Eyes
.... ili "Moja drugarica imala decka - a on njegov drug" Suspect

Podelite sa nama vasu love story ljub2
Nazad na vrh Ići dole
White Pearl
Poznat Član
Poznat Član
White Pearl


Posts : 92
Points : 110
Reputation : 18
Join date : 02.01.2010
Age : 33
Location : Beograd

Kako ste se upoznali? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste se upoznali?   Kako ste se upoznali? Icon_minitime02.01.10 22:03

Eh... preko fejsbuka. Deluje trulo, znam :)

Pozvao me je za prijatelja i ja se zaljubila na prvi pogled. Kad smo izasli prvi put samo sam ga slusala kako prica. On je najpametnije stvorenje na svetu. Cak i onda kad mi prica o filozofiji zivota, o racionalizmu, o svom DJingu... sve te glupave teme zvuce tako zanimljivo onda kada ih on pokrece :D
Nazad na vrh Ići dole
crni_biser
Cica Mica
Cica Mica
crni_biser


Posts : 8791
Points : 8649
Reputation : 278
Join date : 03.01.2010
Age : 36

Kako ste se upoznali? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste se upoznali?   Kako ste se upoznali? Icon_minitime24.01.10 14:38

Komsije smo zvizdi pa smo se gledali preko prozora Embarassed mahali jedno drugom lolavi pa ga ja zvala na kafu,al je morao sam da je pije lolavi i sad i dalje odrzavamo zdrave komsijske odnose lolavi
Nazad na vrh Ići dole
ELA
Cica Ubica
Cica Ubica
ELA


Posts : 6092
Points : 5853
Reputation : 271
Join date : 03.01.2010
Location : Net svet

Kako ste se upoznali? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste se upoznali?   Kako ste se upoznali? Icon_minitime24.01.10 14:54

Ja sam lena....pa cu (uobicajeno) COPY-PASTE, maj love story Embarassed


Leto sam provodila u gostima kod sestre. Posle jedne totalno bzv. veze raspolozenje mi je bilo ravno nuli i svi su se trudili, kao nesto, da me oraspoloze. Mladja sestra i nije neko drustvo za izlaske, pa je dobronamerno zamolila komsiju da me izvede u grad. A komsija....pravi kosmar! Upravo onakav tip momaka od kojih sam uvek bezala glavom bez obzira. Izadjemo mi u neki kafic, on "brblja li brblja" ( a ja ,,prevrcem ocima u sebi,, ).
Posle nekog pristojnog vremena, zamolim ga da me otprati kuci. Setamo mi tako, (ja zadubljena u mislima) kad se on okrene prema meni...zgrabi i POLJUBI !!! shok

E sad....moram da spomenem da sam se sa puno momaka ljubila, i dobar deo zvezda na nebu prebrojala, svaki luster dobro osmotrila ali....filinga NIJE bilo !
Gle sad cuda.....neko ko mi se apsolutno nije dopao, cak sta vise - isao mi na zivce, prilepi mi poljubac OD KOG SU MI SE NOGE ODSEKLE! ... smoren
Nastavimo da hodamo cutke. Pred ulazom me pogleda i kaze:"Od tvog poljupca me stomak zaboleo, nista slicno nisam doziveo"!!!
...
...
...
I sad bih ja mogla zivotopis da napisem ali ...sa njim sam i danas, i posle toliko godina na poljupce isto reagujemo. Wink

*****************************************************************

- Ovo je moj stari post koji sam "prenela" - jer me mrzi da ponovo kuckam, to jeste TO aliiiii ...

Ono sto tada nisam napisala, kao nastavak (bolje receno: izmedju "tog poljupca" i pre nego sto ce me ispratiti) ..... bio je jos jedan "incident" turpija

Elem, dragi je u to vreme vodio jedan restoran........ kada smo se posle tog (za mene) kobnog poljupca, priblizili restoranu - on me kao pecinski chovek - iznenada dize..... prebaci preko ramena...... prenese preko auto puta........ unese tako u restoran......
i "baci" na shank ( uz put je zveknem glavu o onu visecu policu za chase ) ........... i pred svima reche:
-" Ona ce da bude moja zena" !!! Sleep (spomenuh li i da je i bubnjar? )
OOOOOO kako sam ja bila zabunjenaaaa ( i smejala se.... i psovala ga u sebi...... ali tada bila ubedjena da od toga nece biti nista )...............

"ITD" ...............

PS. Chovek ispunio obechanje ....... posle dva meseca se doselio u moj grad i vise "nisam mogla" da ga izvrdam What a Face
Nazad na vrh Ići dole
crni_biser
Cica Mica
Cica Mica
crni_biser


Posts : 8791
Points : 8649
Reputation : 278
Join date : 03.01.2010
Age : 36

Kako ste se upoznali? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste se upoznali?   Kako ste se upoznali? Icon_minitime24.01.10 14:57

joj,kako je divno dragam Neutral srculence
Nazad na vrh Ići dole
ELA
Cica Ubica
Cica Ubica
ELA


Posts : 6092
Points : 5853
Reputation : 271
Join date : 03.01.2010
Location : Net svet

Kako ste se upoznali? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste se upoznali?   Kako ste se upoznali? Icon_minitime24.01.10 15:32

Hvala, malena Love

Znas, "trajemo" 17 god. ...... i nije uvek sjajno, ali tada (kada sam ga upoznavala)....i dan danas, imam jednu sasavu misao:"On je moj broj".....onako, fizicki (visina, gradja), i ume da me "zauzda" ( cesto bih ja "od svega pobegla", a on ume da me stegne u zagrljaj).....i ja znam da sam na pravom mestu Like a Star @ heaven srculence
Nazad na vrh Ići dole
magic
Cica Dobrica
Cica Dobrica
magic


Posts : 3809
Points : 3960
Reputation : 90
Join date : 21.03.2010
Age : 40
Location : Sarajevo

Kako ste se upoznali? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste se upoznali?   Kako ste se upoznali? Icon_minitime23.03.10 12:40

U bolnici....
Nazad na vrh Ići dole
Don Markoni
The Godfather
The Godfather
Don Markoni


Posts : 455
Points : 497
Reputation : 41
Join date : 25.01.2010
Age : 43
Location : Jugovo - Smederevo

Kako ste se upoznali? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste se upoznali?   Kako ste se upoznali? Icon_minitime23.03.10 17:10

Smekali se na Ritmu Nereda, posle sam se raspitao o njoj kod jedne ortakinje ... i tako sve po redu.. smajl
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cryptonac.blogspot.com, http://www.myspace.com/crypto
Sponsored content





Kako ste se upoznali? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste se upoznali?   Kako ste se upoznali? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako ste se upoznali?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» KAKO SE UDVARATE?
» KAKO BI IZGLEDAO VAS AVATAR?
» Kako do voljenog srca...
» KAKO SE DANAS OSEĆATE?
» KAKO ZAMISLJATE OSOBU IZNAD?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Black Pearl :: .....::::: ONA &ON :::::..... :: ~ LJUBAV ,ROMANTIKA I PRIJATELJSTVO ~-
Skoči na: