Black Pearl
Black Pearl
Black Pearl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Black Pearl

Nasmešite se,sa mnogo dobrote i malo,malo gorčine.Oprostite životu i svetu što nisu savršeni.
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 MUZICKE VESTI

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
ELA
Cica Ubica
Cica Ubica
ELA


Posts : 6092
Points : 5853
Reputation : 271
Join date : 03.01.2010
Location : Net svet

MUZICKE VESTI Empty
PočaljiNaslov: MUZICKE VESTI   MUZICKE VESTI Icon_minitime23.01.10 18:49

Koncert „Orgazma“ besplatno na internetu

[You must be registered and logged in to see this image.]

Rok sastav „Električni orgazam” povodom proslave tri decenije postojanja postavio je na sajt [You must be registered and logged in to see this link.] besplatno za skidanje video snimak čitavog prvog ovogodišnjeg koncerta održanog 2. januara u beogradskom klubu „Akademija”.

- Video zapis koncerta sa „Akademije” svi mogu da gledaju i skinu besplatno sa interneta. To je na neki način mali poklon za naše fanove povodom 30 godina benda - rekao je frontmen „Električnog orgazma” Srđan - Gile Gojković agenciji Beta.
Može se skinuti video snimak 84-minutnog koncerta, na kome se „Električni orgazam” prošetao kroz sve faze karijere, od pesama nastalih 1980-81. godine „Konobar” i „Krokodili dolaze” do „Protiv sebe” sa poslednjeg studijskog albuma „Harmonajzer” (2002). Gojković kaže da bi na proleće „Električni orgazam” konačno trebao da objavi novi album „To što vidiš to i jeste”, koji
najavljuje kao „bitno drugačiji od svih albuma benda do sada”.
Prvi put u karijeri „Električnog orgazma” Gojković neće biti glavni autor muzike, već je tu dužnost podelio s klavijaturistom Ljubomirom Đukićem i gitaristom Branislavom Petrovićem Bananom. Novi album donosi „fuziju roka, fanka i soula”, a gitarista i pevač kaže da su se na njemu „pomešale prva faza benda gde je Ljuba sa klavijaturama bio dominantni zvuk benda, i ona posle albuma „Distorzija” (1986) kad je Banana bio glavni.


Izvor:Blic
Nazad na vrh Ići dole
hERmiona
Admin
hERmiona


Posts : 1227
Points : 1361
Reputation : 51
Join date : 28.12.2009

MUZICKE VESTI Empty
PočaljiNaslov: Re: MUZICKE VESTI   MUZICKE VESTI Icon_minitime25.01.10 9:38

Guitar Art Festival 2010

Jedanaesti Internacionalni Festival Gitare
9 ~ 14. februara ... Beograd


Koncertni program:


Utorak,
9. februar
Kolarčeva zadužbina (svečano otvaranje)
20:00 – GÖRAN SÖLLSCHER
21:30 – CAVATINA DUO (Denis Azabagić, gitara, Eugenia Moliner, flauta), CAMERATA SERBICA, BOJAN SUĐIĆ (dirigent)

Sreda,
10. februar
Beogradska arena
20:00 – JANNE JANNE
22:00 – AIR

Četvrtak,
11. februar
Dom sindikata
20:00 – ZLATKO MANOJLOVIĆ I PRIJATELJI

Petak,
12. februar
Sava centar
20:00 – PACO DE LUCIA group

Subota,
13. februar
Kolarčeva zadužbina
20:00 – MILOŠ JANJIĆ, FABIO ZANON
21:30 – MARTHA MASTERS, GERARD ABITON

Nedelja,
14. februar
Kolarčeva zadužbina (svečano zatvaranje)
20:00 – SABRINA VLAŠKALIĆ, PAOLO PEGORARO
21:30 – MUZIKA VOJISLAVA IVANOVIĆA:
VOJISLAV IVANOVIĆ, LEVANTE DUO, ALEKSANDAR NIKOLIĆ (bandoneon), DENIS AZABAGIĆ, ZORAN DUKIĆ, CAMERATA SERBICA, BOJAN SUĐIĆ (dirigent)


cena kompleta 9.000 dinara


sve informacije na Guitar Art Festival
Nazad na vrh Ići dole
hERmiona
Admin
hERmiona


Posts : 1227
Points : 1361
Reputation : 51
Join date : 28.12.2009

MUZICKE VESTI Empty
PočaljiNaslov: Re: MUZICKE VESTI   MUZICKE VESTI Icon_minitime25.01.10 10:59

Pomama za Vladom

Vlado Georgiev, popularni kantautor, održaće koncerte 13 i 14. februara u „Sava centru”, a karte za oba nastupa su skoro rasprodate. Biće to prilika da publika između ostalog uživa u najvećim hitovima poznatog pevača koji će na koncertima izvesti akustične verzije svojih romantičnih pesama.

Budući da su karte za koncerte u „Sava centru” gotovo planule, kako nezvanično saznajemo - postoji mogućnost da popularni Barba u narednih nekoliko dana zakaže i treći koncert na istom mestu. Preostale ulaznice za nastupe popularnog kantautora mogu da se kupe po ceni od 1.800, 2.300 i 2.500 dinara, na biletarnicama „Sava centra” i Doma omladine, u tržnom centru „Delta siti”, kao i putem internet sajta [You must be registered and logged in to see this link.] Georgiev se inače krajem prošle godine predstavio publici sa novim, intimnim, akustičnim repertoarom u pozorištu „Madlenijanum” što je publika sa oduševljenjem prihvatila. Pošto se za te nastupe tražila karta više, ovoga puta, Vlado će nastupiti u Velikoj sali „Sava centra” kako bi ipak veći broj fanova mogao da čuje njegove prepoznatljive pesme u novom ruhu, a opet u prostoru u kome je moguće napraviti intiman muzički ugođaj. Posle ovih nastupa Georgiev planira da objavi dugo najavljivani album.
- Izlazak albuma odložio sam za mesec mart zato što sam u međuvremenu napravio pesme koje mi više odgovaraju. Jednostavno, bolje me drže i nose. Ovo će na kraju ispasti kompilacija internih pesama koje su nastajale u poslednjih šest godina. Želim da se oseti da je utrošeno određeno vreme za te pesme, da su pažljivo birane - rekao je Vlado Georgiev.
On je takođe otkrio šta ga inspiriše da stvara pesme koje nailaze na odličan prijem kod publike.
- Pesma mora da nastane brzo, nikako ne može da se razvlači. Ti momenti inspiracije su neočekivani i pesma jednostavno dolazi iznenada. Inspiraciju crpim iz života i sve ono što mi se dešava u životu, ja jednostavno prenosim u pesmu –istakao je pevač te nagovestio da će na predstojećim koncertima publika moći da čuje neku novu pesmu.
Nazad na vrh Ići dole
crni_biser
Cica Mica
Cica Mica
crni_biser


Posts : 8791
Points : 8649
Reputation : 278
Join date : 03.01.2010
Age : 36

MUZICKE VESTI Empty
PočaljiNaslov: Re: MUZICKE VESTI   MUZICKE VESTI Icon_minitime14.03.10 19:43

Finale izbora za predstavnika na „Evroviziji“
Milan Stanković ide u Oslo


"Ovo je Balkan", pevaće Milan Stanković na „Evroviziji“ u norveškom gradu Oslu u maju mesecu, kada voditelji budu najavili da je red da se na sceni pojavi Srbija! Mlađana „Zvezda Granda“ sinoć je u direktnom okršaju za srpskog predstavnika na „Evroviziji“ bila bolja od Emine Jahović i Olivera Katića – od ukupno poslatih 129.105 SMS poruka, Milan je dobio gotovo polovinu, 58.428.


- Veoma sam uzbuđen, još ne znam šta me je snašlo, mislim da ću to shvatiti tek posle prespavane noći. Srbija je prepoznala energiju i veselu poruku koju nosi ova opesma i veoma mi je drago što me je tako veliki broj ljudi podržao - rekao je za „Blic“ Milan nekoliko minuta nakon proglašenja pobednika i dodao da mu je veliko zadovoljstvo što je imao priliku da upozna Eminu i Olivera.
Emina Jahović nije bila razočarana krajnjim ishodom.
- Nisam tužna ni razočarana. Svi smo mi bili neka vrsta instrumenta u rukama Gorana Bregovića, naš zadatak je bio da te pesme predstavimo što bolje, a na publici je bilo da odabere najbolju – rekla je Emina.


U studiju RTS-a u Košutnjaku bilo je veselo i uzbudljivo cele večeri, svo vreme se osećala pozitivna tenzija, a samo proglašenje je ispratio glasan vrisak jedne veće grupe devojaka koja je došla da navija za Milana. Sam početak večeri konačno je pružio priliku brojnim evrovizijskim fanovima u Srbiji da čuju šta je to Brega smislio. Očekivano, bili su to veseli zvuci truba, nesvakidašnji tekstovi uz fantastične koreografije izvođača. Pesme su sličnog duha, a provejavaju srpski melos i čuvene Bregine poskočice. Tako, Emina Jahović u numeri "Ti kvarigro" peva "Ljubav je musaka, maca, maca, malo mazan, malo namazan...". Milan Stanković je snažno izveo "Ovo je Balkan" uz refren "Ljubice, praviš mi ljubice zazubice... ovo je Balkan, come on", dok je Oliver Katić sa Jelenom Marković u numeri "Predsedniče halo" pozvao predsednika stihovima: "Predsedniče, šalji tu mornaricu, jer kunem ti se, svi smo mi za ludnicu".



Izvođači su za izbor pripremili i zahtevne koreografije - Emina je sa plesačima dočarala strast „Mulen ruža“, Milan Stanković je koketirao sa narodnom nošnjom i srpskim kolom koje je, kako je pesma odmicala, a Milan ostajao sve više i više bez garderobe, "postajalo" takmičenje u brejkdensu, dok su Oliver i Jelena nastupili za "bendom pantomimičara".


Dok je trajalo SMS glasanje za ovogodišnjeg predstavnika, "stari" učesnici „Evrosonga“ Jelena Tomašević. Marija Šerifović. Marko Kon, „Regina“ i Severina su zabavljali publiku pevajući pesme „Bijelog Dugmeta“ i Gorana Bregovića. Pevači su govorili o „Evroviziji“ na kojoj je većina njih i nastupala, te je Jelena Tomašević rekla da ne bi imala ništa protiv da ponovo peva za Srbiju. „Regina“ je otpevala staru pesmu „Dugmića“, a pevač Aca Čović, iz svog prošlogodišnjeg iskustva, rekao je da je „Evrovizija“ sjajan događaj koji traži puno odricanja od učesnika.


Nazad na vrh Ići dole
ELA
Cica Ubica
Cica Ubica
ELA


Posts : 6092
Points : 5853
Reputation : 271
Join date : 03.01.2010
Location : Net svet

MUZICKE VESTI Empty
PočaljiNaslov: Re: MUZICKE VESTI   MUZICKE VESTI Icon_minitime14.03.10 19:48

Blagi ochaj Mad

Al' koliko para - toliko muzike..........vala smo ushtedeli smoren

Mada meni ta stednja ne pije vodu, pre ce biti da su hteli da se igraju eksperimentisanja....da probaju neki drugi recept.
Nazad na vrh Ići dole
ELA
Cica Ubica
Cica Ubica
ELA


Posts : 6092
Points : 5853
Reputation : 271
Join date : 03.01.2010
Location : Net svet

MUZICKE VESTI Empty
PočaljiNaslov: Re: MUZICKE VESTI   MUZICKE VESTI Icon_minitime18.03.10 11:57

„Crvena jabuka“ u Beogradu


Pop grupa „Crvena jabuka” nastupiće 16. aprila u „Sava centru”, gde će tradicionalno održati svoj prolećni koncert za domaću publiku.
Dražen Žerić Žera


Ovim koncertom „Crvena jabuka” će promovisati i svoju četvorostruku kompilaciju „Da nije ljubavi”, na kojoj će se pored dobro poznatih hitova ovog benda naći i nova pesma „Balada”. Kompilacija povodom 25 godina postojanja ove grupe na muzičkoj sceni nedavno je promovisana u Hrvatskoj, a uskoro će se naći u prodaji i u našoj zemlji. Bend predvođen Draženom Žerićem Žerom nestrpljivo iščekuje još jedan susret sa beogradskom publikom.


- Ne mogu reći da imamo tremu, ne štedimo se na sceni, svaki koncert doživljavamo kao da nam je prvi i poslednji. To što osećamo u grudima nazvao bih nečim pozitivnim. S obzirom na to da je tradicija da održavamo koncerte u aprilu, kao što i naša pesma kaže „Nekako s proleća”, tako smo i ovoga puta izabrali april za nastup u Beogradu - rekao je Žera. Karte za ovaj događaj su u prodaji i mogu se kupiti u Bilet servisu, na biletarnici „Sava centra” po ceni od 1.400, 1.700 i 1.900 dinara.


Izvor:Blic
Nazad na vrh Ići dole
ELA
Cica Ubica
Cica Ubica
ELA


Posts : 6092
Points : 5853
Reputation : 271
Join date : 03.01.2010
Location : Net svet

MUZICKE VESTI Empty
PočaljiNaslov: Re: MUZICKE VESTI   MUZICKE VESTI Icon_minitime18.03.10 12:00

MTV nagrade u Beogradu!


Generalni direktor regionalnog MTV-ja Tomas Er za „Blic” kaže da postoji mogućnost da se sledeće godine u Srbiji, u „Beogradskoj areni” održi dodela prestižnih MTV nagrada. To potvrđuje i direktor naše najveće dvorane Dejan Petričević rečima da „bi Beograd trebalo da se kandiduje za domaćina za narednu ili 2012. godinu”.
Bijonse na prošloj dodeli u Berlinu


Ako bi se održala dodela, Beograd bi bio domaćin brojnim popularnim svetskim pop zvezdama.
- Da, definitivno postoji mogućnost! Domaćin za 2010. MTV evropsku dodelu nagrada biće uskoro objavljen, ali za 2011. još uvek nije odlučeno - kaže Tom Er, a na pitanje koji uslovi treba da se ispune da bi se dodela MTV nagrada organizovala u „Beogradskoj areni”, odgovara:
- Ima tu stotine faktora koje bi eksperti MTV EMA trebalo da ispitaju, ali ključni sastojci su predloženo mesto za održavanje događaja, raspoloživost nekoliko hiljada visokokvalitetnih hotelskih soba, različite opcije transporta… Još važnije je koliko je Beograd ozbiljan, u pozitivnom smislu, da ugosti ovaj događaj.
Direktor „Arene” kaže da postoje realne šanse da se ta manifestacija održi u Beogradu već sledeće godine.


- U prilog tome bitno je spomenuti dve stvari koje su se paralelno dogodile, a koje pomažu realizaciju pomenutog događaja. Prvo, da je MTV odlučio da se formira kao samostalni kanal za naš region, te da mu je centrala u Beogradu, što svakako popularizuje naš glavni grad. Druga stvar je da je „Arena” u međuvremenu uspela da uspostavi direktnu saradnju sa najvećim regionalnim i svetskim promoterima i obezbedi gostovanja najvećih svetskih zvezda i programa, tako da je Beograd i naša „Arena” ušla u redovnu rutu planiranja svih evropskih i regionalnih turneja koje se planiraju i do dve, tri godine unapred - kaže Petričević, a na pitanje koliko bi održavanje MTV nagrada u našoj „Areni” bilo isplativo, odgovara:

Ovde postoje ljudi koji umeju da iznesu šou, kaže Tomas
Er (MTV)

- „Beogradska arena” je objekat koji se iznajmljuje, ima svoju cenu, a u tom slučaju bi „Areni” bilo isplativo od iznajmljivanja. Ako je „Arena” jedan od koorganizatora, onda je isplativo i od prodaje ulaznica, kao i marketinških prihoda. Druga stvar je koliko je to profitabilno za Beograd i Srbiju. Dakle, potrebno je detaljno analizirati sva neophodna ulaganja u cilju realizacije ovog projekta i izračunati ukupan iznos očekivanog prihoda kako bi se ustanovilo da li je organizovanje ove manifestacije finansijski opravdano i koliki je taj pozitivan efekat za Beograd i zemlju u celini - kaže Petričević i dodaje da je „Arena” tehnički spremna za jedan takav događaj.


Spremni smo za izazov, tvrdi Dejan Petričević („Arena”)

- Imali smo „Evroviziju” u „Areni”. Potom, mnogi koncerti koji se održavaju u „Areni” maltene se produkciono donose iz Las Vegasa, Njujorka ili nekih drugih gradova gde su prethodno bili održani. Mi smo spremni.
Direktor MTV-ja kaže da ne može čak ni da nagađa koliko košta organizacija.
- Mislim da ovde postoji mnogo ljudi koji umeju da iznesu i organizuju jedan takav šou, kao što su to učinili i sa „Evrovizijom”. Ali mislim da je ključna stvar, bez obzira na to koliko ovaj događaj košta, ono što se dobije od toga, na primer gradovi kao što su Edinburg u Škotskoj, koji je bio domaćin 2003. EMA je procenila da su imali prihod od 13 miliona evra i, naravno, prestiž i promociju koju bio ovo moglo doneti Srbiji i celom regionu je znatno veća i značajnija od ostalih stvari - kaže Er – koji smatra da ako Beograd odluči da bude domaćin MTV EMA, da to bude što pre.


- To znači 2011. To je dovoljno vremena da Beograd impresionira MTV i dokaže da može da bude najbolji mogući domaćin i da pripremi najveći i najuzbudljiviji događaj koji se ikada odigao u Beogradu zajedno sa najvećim zvezdama današnjice.


Izvor:Blic
Nazad na vrh Ići dole
ELA
Cica Ubica
Cica Ubica
ELA


Posts : 6092
Points : 5853
Reputation : 271
Join date : 03.01.2010
Location : Net svet

MUZICKE VESTI Empty
PočaljiNaslov: Re: MUZICKE VESTI   MUZICKE VESTI Icon_minitime18.03.10 12:02

Mariza se raduje koncertu u Srbiji


Kraljica fada Portugalka Mariza vraća se 10. aprila u Beograd da održi u samo nekoliko godina četvrti koncert u „Sava centru”, za koji kaže da joj je posebno draga dvorana.
Sprema šou 10. aprila


Mariza, koja je nastupala u prestižnim svetskim dvoranama poput londonskog „Barbikana” ili njujorškog „Karnegi hola”, kaže da joj niska bina „Sava centra” omogućava da uradi ono što voli - da se spusti do prvih redova i rukuje sa publikom.



- U nekim mestima to ne mogu jer je pozornica dosta visoko, ali ako se ukaže prilika, to uradim. To radim da pokažem: „Ha! Ja sam kao i vi. Jedna sam od vas, samo radim drugačiji posao”. Zadovoljstvo mi je pevati u „Sava centru”. Prošli put se nisam mogla rukovati sa svima, pa bilo je oko 4.000 ljudi, to je malo previše - kaže Mariza.
Portugalka fantastičnog glasa nedavno je objavila koncertni DVD „Terra en Concerto”.


- Nikad ne radim dva ista koncerta! Imam neku osnovnu liniju na koju se u početku oslonim, ali ne znam kuda će to otići. Publika čini 60 odsto koncerta, ne umetnik.
Najskuplje ulaznice po ceni od 2.700 dinara za koncert fado dive Marize rasprodate su, a ostale za 1.800, 2.200 i 2.500 dinara takođe se izuzetno brzo prodaju.
Nazad na vrh Ići dole
ELA
Cica Ubica
Cica Ubica
ELA


Posts : 6092
Points : 5853
Reputation : 271
Join date : 03.01.2010
Location : Net svet

MUZICKE VESTI Empty
PočaljiNaslov: Re: MUZICKE VESTI   MUZICKE VESTI Icon_minitime19.03.10 10:12

„Thievery Corporation“ 31. maja stižu u Beograd


Fenomenalni američki bend „Thievery Corporation” će 31. maja nastupiti u beogradskom „Belekspo centru”, a grupa koju predvode Erik Hilton i Rob Garza u Beograd dolazi u punom koncertnom sastavu u kojem se nalazi dvadesetak muzičara.
Erik Hilton i Rob Garza dolaze sa dvadesetak vrhunskih muzičara

Prodaja ulaznica po ceni od 1.990 dinara počinje u utorak, 23. marta, a karte se mogu kupiti u „Eventimu”, Bilet servisu i „Kard servisu”. Nakon pet godina „Thievery Corporation” će ponovo nastupiti u Srbiji (krajem maja 2005. su zajedno sa bendom „Faithless” oduševili publiku na Sajmu), a prolećnu turneju u okviru koje će nastupiti u deset evropskih gradova započinju narednog meseca.


Bend „Thievery Corporation” su 1995. u Vašingtonu osnovali Erik Hilton i Rob Garza i svojim jedinstvenim muzičkim stilom u kojem kombinuju džez, rege, bosanovu sa elementima elektronske muzike, ubrzo su osvojili publiku širom sveta. Sastav „Thievery Corporation” od 1996. izdaje za sopstvenu izdavačku kuću „ESL Music” za koju objavljuju prve singlove „Shaollin Sattelite” i „2001 Spliff Odyssey”, a veliki proboj na svetsku scenu dolazi sa prvim albumom „Sounds of the Thievery Hi-Fi” koji je definisao žanr koji oni često nazivaju „nadnacionalnim zvukom”. Tokom poslednje decenije „Thievery Corporation” kontinuirano razvijaju svoj zvuk i šire uticaj kroz studijske albume „The Mirror Conspiracy”, „The Richest Man In Babylon” i „The Cosmic Game”.



Poslednji album „Radio Retaliation” objavili su 2008. godine, a članovi benda ga smatraju svojim „najviše međunarodno orijentisanim izdanjem” koje nosi poruke od Azije do Latinske Amerike. „Album govori o egzodusu svesnih ljudi koji su spremni da prihvate kako nešto nije u redu sa ‘zvaničnom verzijom’ u vestima i kulturi”, izjavio je Erik Hilton za magazin „Billboard” uoči izlaska albuma na kojem gostuju neki od najvećih vorld mjuzik umetnika kao što su Femi Kuti, Seu Žorge i Anuška Šankar.
Grupa „Thievery Corporation” je poznata po sjajnim živim nastupima, a u Beogradu će osim Hiltona i Garze, nastupiti i Ašiš, Rob Majers, Dejv Finel, Frenk Mičel, kao i odlične pevačice Sista Pat, Lulu, Karina Zevijani, Natalija Klavije, pevači Verni Varela, Ruts, Zibo, Slipi Vonder...



Poznati antiglobalisti
„Thievery Corporation” su poznati i po snažnom društvenom angažmanu i antiglobalističkom aktivizmu! „Nema opravdanja za ćutanje u ovom trenutku kada se ukidaju prava pojedinca, a iznajmljuje tortura za ilegalne agresorske ratove. Ako ste umetnik, ovo je suštinsko vreme da progovorite”, izjavio je Rob Garza. Takođe, „Thievery Corporation” su već godinama među najaktivnijim ambasadorima Svetskog programa za hranu pri UN.

Izvor:Blic
Nazad na vrh Ići dole
crni_biser
Cica Mica
Cica Mica
crni_biser


Posts : 8791
Points : 8649
Reputation : 278
Join date : 03.01.2010
Age : 36

MUZICKE VESTI Empty
PočaljiNaslov: Re: MUZICKE VESTI   MUZICKE VESTI Icon_minitime08.04.10 19:45

Billy Idol u Beogradu!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pevač Bili Ajdol (Billy Idol), jedna od najvećih rok zvezda osamdesetih godina, najavio je na svom sajtu da će 21. juna održati koncert u Beogradu, na svetskoj turneji koja će ga takodje provesti kroz Skoplje, Zagreb i Ljubljanu.

Ajdol je sredinom prošle decenije vaskrsao karijeru posle 12 godina pauze, snimivši album "Devil's Playground" uz podršku starog saradnika Stiva Stivensa (Steve Stevens), čije je umeće sviranja gitare značajno doprinela popularnosti njegovih pesama.
Jedan od najznačajnijih koncerata u povratničkom delu karijere Ajdol je imao 2006. godine na festivalu "Egzit" u Novom Sadu. Njegov nastup bio je najposećeniji u dotadašnjoj istoriji manifestacije, i prisustvovalo mu je oko 40.000 ljudi.
Ajdol, Britanac koji je deo mladosti proveo u SAD, isprva je bio vođa britanskog pank rok benda "Dženerejšn Eks" (Generation X), s kojom nije uspevao da ostvari veći komercijalni uspeh i pridobije naklonost kritičara, pa se 1981. godine otisnuo u Ameriku radi solo karijere.
Tamo je upoznao Stiva Stivensa, i njih dvojica su, uz podršku slavnog producenta Kita Forsija (Keith Forsey), napravili novu, hit verziju Ajdolove pesme "Dancing With Myself", koja se u originalu nalazila na "Kiš Me Deadly" (1981), poslednjem albumu "Dženerejšn eksa".
Prvi solo album "Billy Idol" (1982), koji je uspešno ukrstio hard rok, pank, novi talas, pop i disko, doneo je kultne hitove "Hot In The City" i "White Wedding", a spotovi za te pesme na tek rođenom MTV-ju značajno su pomogli tandemu Ajdol-Stivens da izgradi popularnost.
Njih dvojica ne samo što su, u adekvatnoj produkciji, spajali "nespojive" žanrove već su gajili "nespojiv" imidž - pevač sa plavom pankerskom krestom i gitarista sa dugim, špicastim pramenovima u stilu glem-rok gitarista iz 1970-ih - koji im je veoma pomogao kod američke publike.
Drugi album "Rebel Yell", nošen hitovima "Eyes Without A Face", "Flesh For Fantasy" i naslovnom pesmom, napravio je od Ajdola superzvezdu američke rok scene i pretvorio ga u muški seks simbol i omiljeno lice sa postera u tinejdžerskim sobama.
Ajdol je bio mnogo popularniji u SAD nego u domovini sve do 1985. godine, kada su mu remiks album "Vital Idol" i reizdanja singlova "White Wedding" i "Rebel Yell" omogućili da postane zvezda i tamo.
Treći album "Whiplash Smile" (1986), sa singlovima "To Be A Lover", "Don't Need A Gun" i "Sweet Sixteen", održao je Ajdolovu popularnost, a Stivu Stivensu je doneo titulu gitarskog heroja i mogućnost da snimi vrlo popularnu instrumentalnu temu za film "Top gan".
Na vrhuncu slave, 1988. godine, tandem Ajdol-Stivens se razišao, a Ajdol se odselio u Los Anđeles gde je snimio još jedan dobro prodavan album, "Charmed Life" (1990), na kojem se našao njegov poslednji veliki američki hit "Cradle Of Love".
U međuvremenu, Ajdol je zapao u velike probleme sa drogom i zakonom, i nakon komercijalne katastrofe njegovog albuma "Cyberpunk" (1993) gotovo potpuno se povukao sa scene.
Na nju se vratio, ponovo udružen sa Stivensom, nakon komercijalnog uspeha kompilacije "Greatest Hits" (2001) i živog albuma "VH1 Storytellers". Usledili su album "Devil's Playground" (2005) i za sada poslednje studijsko ostvarenje -
album obrada božićnih pesama "Happy Holidays" (2006).
Nazad na vrh Ići dole
crni_biser
Cica Mica
Cica Mica
crni_biser


Posts : 8791
Points : 8649
Reputation : 278
Join date : 03.01.2010
Age : 36

MUZICKE VESTI Empty
PočaljiNaslov: Re: MUZICKE VESTI   MUZICKE VESTI Icon_minitime17.04.10 11:01

Massive Attack 25. juna u Areni!

Britanski sastav Massive Attack u okviru „Heligoland“ turneje posetiće po prvi put Beograd, 25. juna u "Areni".

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ogranicen broj promotivnih ulaznica za predstojeći, IX Becks’perience, po ceni od 1690 dinara može da se kupi već od ponedeljka 19. aprila isključivo putem sajta [You must be registered and logged in to see this link.] Nakon isteka promotivne prodaje, ulaznice po redovnim cenama u pretprodaji biće dostupne na blagajni Beogradske arene i na prodajnim mestima Gigstiksa, Kard servisa i Bilet servisa. Cene ulaznica su 2190 za parter, odnosno 2690 dinara za donje tribine gde će najbolja mesta biti prva puštena u prodaju. Mesto u loži koštaće 5990 dinara, a cene ulaznica na dan koncerta biće skuplje.

Nakon sedmogodišnjeg čekanja i nebrojenih glasina, muzički kolektiv iz Bristola koji predvode autorski tandem Grant Marshall i Robert Del Naja u februaru ove godine izdao je svoj peti studijski album „Heligoland“. Nepodeljena kritika i fanovi iz niza generacija primili su album sa najvišim ocenama potvrdivši tako dosad neosporenu ulogu benda u kreiranju savremene muzike. „Verujem da ovaj album ima više organski osećaj“ nedavno je Del Naja prokomentarisao i kasnije dodao da se radi o „kolekciji pesama koje imaju međusobne odnose u određenom sentimentu“.

Bilbord magazin je još prošle godine izneo prve detalje o pripremama za novu svetsku turneju sa beskompromisnim koncertnim iskustvom po kojem su Massive Attack uvek krajnje efektno dostizali sopstveno ime. Namerno drugačiji, arhitekte nove estetike na muzickoj sceni bili su među prvim savremenim bendovima koji su svoju društvenu poruku uspešno emitovali na koncertima.

Massive Attack na turneji nastupaju u desetoclanoj postavi koju vodi dvojac Grant „Daddy G“ Marshal i Robert Del Naja, publici poznat i jednostavno kao „3D“. Bend koji ima dva bubnjara, basistu, gitaristu, klavijaturistu i programera, čine još i legendarni rege veteran Horace Andy i ubedljiva soul diva Deborah Miller čiji glas osvaja u kultnim pesmama „Safe From Harm“ ili „Unfinished Sympathy“. Martina Topley-Bird sa svojim bendom na „Heligoland“ turneji nastupa kao predgrupa, a potom sa Massive Attack izvodi nove pesme, kao i globalni hit „Teardrop“. Zanimljivo je da je njenu solo karijeru lansirala upravo višegodišnja saradnja sa Trikijem, takođe jednim od brojnih saradnika Massive Attack iz rane faze ovih velikana sa famozne bristolske scene.

Zaštitni znak Massive Attack oduvek bili su i ostali izuzetni gostujući ženski vokali, kao što su Shara Nelson, Elisabeth Fraser (Cocteau Twins), Sinead O’Connor, Tracy Thorn (Everything But the Girl) ili Hope Sandoval (Mazy Star). Zahvaljujući snazi kolektiviteta koji su okupljali Del Naja i Marshall, njihov hipnotišući zvuk uspevao je da spoji razne stilove. Vešto semplovanje, kreativni muzičari i razni producenti uspevali su da dohvate željene fuzije hip hop ritmova sa soul melodijama u post-punk koncepciji kroz koju se nekako uvek provlačila i bogata estetika imigranata iz britanskih predgrađa.
Nazad na vrh Ići dole
crni_biser
Cica Mica
Cica Mica
crni_biser


Posts : 8791
Points : 8649
Reputation : 278
Join date : 03.01.2010
Age : 36

MUZICKE VESTI Empty
PočaljiNaslov: Re: MUZICKE VESTI   MUZICKE VESTI Icon_minitime05.05.10 15:26

Madona se povlači sa scene

Kraljica popa napraviće podužu "muzičku pauzu" kako bi se posvetila snimanju filma, a izgubila je i izdavača.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Madona je u intervjuu magazinu "Intervju" otkrila da će se narednih nekoliko meseci povući sa muzičke scene kako bi se posvetila snimanju filma "W.E".

"U poslednje vreme nisam fokusirana uopšte na muzički deo svoje karijere", rekla je Madona magazinu koja je nedavno sa ćerkom Lurdes osnovala modnu kuću.

"Pripreme za početak snimanja filma mi oduzimaju puno vremena, a uz to, ja sam majka četvoro dece i nešto je jednostavno moralo da 'strada'. Jednostavno, nemam energije za muziku, i istekao mi je i ugovor sa izdavačkom kućom. Čudno je, nemam ugovor ni sa jednim izdavačem i ne znam čak ni kako ću izdati sledeći album".

Madona je za magazin "Intervju" pristala da snimi editorijal koji neće biti sređivan u fotošopu.


Nazad na vrh Ići dole
crni_biser
Cica Mica
Cica Mica
crni_biser


Posts : 8791
Points : 8649
Reputation : 278
Join date : 03.01.2010
Age : 36

MUZICKE VESTI Empty
PočaljiNaslov: Re: MUZICKE VESTI   MUZICKE VESTI Icon_minitime17.05.10 23:38

Otkazan koncert Guns 'n' Roses
Američka grupa Guns 'n' Roses odložila je za septembar svoje koncerte u Beogradu i Zagrebu koji su bili zakazani za jun.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kako je saopšteno iz Beogradske arene, novi termin koncerta u glavnom gradu Srbije još nije preciziran, ali će to, u zavisnosti od odluke menadžmenta grupe, verovatno biti 22, 23. Ili 24. septembar.

Koncert Guns 'n' Roses u Beogradskoj areni bio je zakazan za 22. jun, a u međuvremenu su se mesecima čuli nagoveštaji da će cela turneja benda biti odložena za septembar.

U Areni je takodje rečeeno da će zagrebački koncert u septembru prethoditi onom u Beogradu, kao što je bilo predviđeno prvobitnim planom turneje.
Nazad na vrh Ići dole
crni_biser
Cica Mica
Cica Mica
crni_biser


Posts : 8791
Points : 8649
Reputation : 278
Join date : 03.01.2010
Age : 36

MUZICKE VESTI Empty
PočaljiNaslov: Re: MUZICKE VESTI   MUZICKE VESTI Icon_minitime18.05.10 23:01

Pekinška patka na "dva načina"

Tri dana pred koncert u bašti SKC-a legendarne novosadske pank grupe Pekinška patka nastala je "frka" oko toga koje će se pesme svirati.

Bivši gitarista benda Sreten Kovačević oglasio se saopštenjem u kojem je poručio da "kao osnivač i prvi gitarista benda neće dozvoliti grupi građana koja je zakazala okupljanje pod imenom Pekinška patka, da izvodi njegove autorske i koautorske pesme".

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kovačević je sa prvom postavom benda snimio prvenac "Plitka poezija". On je najavio da će se za njihovu "svaku dalju zloupotrebu obratiti za to nadležnim instuitucijama".

"Kao osnivač grupe, autor i koautor pesama sa jedinog autentičnog albuma 'Pekinške patke', 'Plitka poezija' (1980), zatečen sam zloupotrebom imena i legata projekta od strane ljudi koji sa istim imaju malo, a neki i nimalo veze", saopštio je Kovačević.

Pekinška patka, odnosno njen frontmen Nebojša Čonkić, odgovorio je Kovačeviću da ne može da polaže pravo na pesme.

"Kovačević je u svom obraćanju javnosti prevideo ili namerno neistinito izneo osnovne
podatke vezane za osnivanje i rad grupe. Pekinška patka je osnovana 1978. godine pod nazivom koji je
osmislio njen frontmen Nebojša Čonkić. Jedino tačno u saopštenju gospodina Kovačevića jeste da je on jedan od članova tadašnje postave grupe", navodi se u saopštenju Pekinške patke, koja je popularnost stekla velikim hitom "Bolje da nosim kratku kosu", ali i obradom pesme "Bila je tako lijepa".

Čonkić i drugovi su odgovorili da je "autorstvo nad pesmama sa prvog albuma podeljeno između Čonkića i Kovačevića, da je Čonkić napisao pet pesama, Kovačević tri, pet je koautorski rad... a sve tekstove na srpskom jeziku napisao je Čonkić".

"Nažalost jula 1980. godine Kovačević je bez prethodne konsultacije i Čonkićevog znanja prijavio koautorstvo nad pet Čonkićevih pesama i jedini potpisao formulare o prijavi autorskog dela u SOKOJ-u. Podaci se razlikuju u odnosu na one koje je Jugoton prethodno dobio od članova grupe i odštampao na vinilu 'Plitke poezije'", navodi Pekinška patka.

Čonkićeva "Pekinška patka" je podsetila da je "grupa snimila dva albuma sa dve različite postave, a obe se smatraju originalnim, kako u medijima, tako i od strane diskografske kuće Jugoton", danas "Kroacija rekords".

Pekinška patka je petprošle godine svirala na EXIT-u kao predgrupa Sex pistolsima, a koncertom u bašti SKC-a u Beogradu obeležiće tri decenije od objavljivanja čuvenog singla "Bila je tako lijepa".

Legendarni novosadski bend okupio se u postavi koja je snimila singl "Bila je tako lijepa" (1980) i album "Strah od monotonije" (1981).

Postava u kojoj su pevač Nebojša Čonkić-Čonta, bubnjar Laslo Pihler, gitarista Zoran Bulatović i basista Marinko Vukmanović najavila je i da će uskoro objaviti singl, a na proleće iduće godine novi album, prvi novi materijal od raspada 1981. godine.

U nedavnom intervjuu "Blicu", Čonkić je obećao "prženje u SKC-u".

"Oznojićemo se pošteno. Pržićemo bolje nego kada smo se rastali 1981. godine, a očekujem da će se publika dobro zabaviti, pa i oni koji se nisu ni rodili kada smo se mi rastali. To je ista postava koja je otišla u legendu, završila 'Patku', a sada se ponovo okuplja. Inače, sve koncerte koje ćemo svirati ovog proleća, a počinjemo u Beogradu i Zagrebu, biće bazirane na 'Plitkoj poeziji' i na pesmama sa 'Strah od monotonije'. Imaćemo nekoliko novih pesama, a udarna je naša pank himna 'Bila je tako lijepa', tako da publika treba da očekuje pre svega žestoku pank svirku", rekao je Čonkić.

U junu bi trebalo da izađe novi singl, a album naredne godine. na njemu će biti i pesma iz jednog od filmova Pedra Almodovara.

Postoji i ideja da naprave album sa obradama čuvenih šlagera jugoslovenske muzike iz šezdesetih godina.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
crni_biser
Cica Mica
Cica Mica
crni_biser


Posts : 8791
Points : 8649
Reputation : 278
Join date : 03.01.2010
Age : 36

MUZICKE VESTI Empty
PočaljiNaslov: Re: MUZICKE VESTI   MUZICKE VESTI Icon_minitime18.05.10 23:11

JK u Areni: Šou za sve pare
Ono što je obećala, Jelena Karleuša je i ispunila i fanovima priredila muzičko-scenski spektakl u rangu svetskih zvezda. Odala je i poštu tragično preminuloj pevačici Kseniji Pajčin.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Već oko 18 časova grupice obožavatelja su počele da se okupljaju ispred najveće dvorane na Balkanu i sa nestrpljem su čekali da uđu, a unutra ima šta i da se vidi - glamurozna pozornica skoro do pola partera, na sve strane reflektori, bimovi...

Tačno u 21 čas, svetla su ugašena, dvoranom se prolomio vrisak, bimovi su "oživeli", plava svetla su obasjala dvoranu, a sa krova Arene, u kocki, pojavila se Ona, oskudno odevena sa mikrofonom u ruci i počela da "gasi plava svetla", kako je i naziv prve numere kojom je koncert "All About Diva" otvoren.

Svi su bili na nogama i uglas pevali, a vidno raspoložena Karleuša umesto uobičajenog "dobro veče Beograde", samo je pevala i nikome nije dala da stane. Bez muke izvodila je komplikovane plesne pokrete...

Sve oči su bile usmerene ka njoj, a ona je pevala upravo za njih, istim tempom, bez predaha, ali je zato skoro svima izmamila uzdahe kada se na pozornici pojavila ogromna torta koja, iako nije jestiva, izgledala je ukusno. "Slatka mala" je bila, naravno na vrhu torte, a oko nje su plesali momci odeveni samo u bele bokserice i krila anđela...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Tu priči nije kraj. Kada su se sva svetla popalila videlo se da ona na glavi ima mornarsku kapu, a mornari su stajali u koloni na kraju bine i mahali zastavama - duginih boja. U publici je ova koreografija izazvala opšte oduševljenje.

Već na prve taktove pesme "Jelena" počelo je skandiranje pevačicinog imena, a ona je izašla sa gitarom, stala na vrh pozornice i u stilu Madone izvela "svoju" pesmu. Iako su svi očekivali da će još koju izvesti uz gitaru, ona ju je skinula i legla na crvenu sofu u obliku usana, a oko nje su plesali golišavi momci sa "devojkama koje vole dijamante".

Pevačica je posle pesme "Baš je dobro biti ja" nestala ispod pozornice, a publici ostavila momke koji su za savršene brejk-dens pokrete dobili ogroman aplauz.

Na trenutak je u Areni nastala tišina, svetla su se polako pojačavala a pozornicom su hodali plesači odeveni u odore sveštenika sa kapuljačama na glavama, u pozadini, kao da su odzvanjala crkvena zvona, a taj zvuk je prekinuo Karleušin glas: "Oprosti Bože, ne znaju šta čine!"

Skoro da su se svi skamenili, scena je bila prekrivena dimom, a iz njega je izronila pevačica i počela je "Magija" koja je polako prerasla u "bajanje" tokom kojeg je pozornica gorela od specijalnih efekata.

"Ovo je najlepše veče u mom životu! Sve vas mnogo volim, a sada nešto za mog dragog."

[You must be registered and logged in to see this image.]

Publici nije trebalo mnogo da shvati da je na redu balada "Ko ovu dramu režira", upaljači i mobilni telefoni su bili spremni... Dok se publika njihala u ritmu balade, na bimovima su išle fotografije nastale u vreme Drugog svetskog rata širom sveta i na kraju fotografija tragično preminule pop pevačice Ksenije Pajčin.

Publika je ovaj Karleušin gest pozdravila gromoglasnim aplauzom.

Aplauzom je pevačica i dočekana ponovo na scenu u novoj haljinici od perja koje je skrivalo kopče koje je Karleuša zakačila za sajle i podigla se skoro do plafona gde je izvela trostruki salto.

Ne, koncert nije završila u vazduhu, već na zemlji i to hitom "Insomnia" koji je izazvao i najveće oduševljenje - Arena se tresla.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pevačicu su na scenu dopratili "rimski vojnici" čiji štitovi su bili u obliku kosturskih glava koje se smeju.

"Nadam se da vam se svideo šou!? To je sve, vidimo se", bile su pozdravne reči, publici je poslala još nekoliko poljubaca i visoko podignute glave odšetala sa pozornice!

(Dado Popović, MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
crni_biser
Cica Mica
Cica Mica
crni_biser


Posts : 8791
Points : 8649
Reputation : 278
Join date : 03.01.2010
Age : 36

MUZICKE VESTI Empty
PočaljiNaslov: Re: MUZICKE VESTI   MUZICKE VESTI Icon_minitime30.05.10 19:48

PE: Nemačka pobednik, Stanković 13.

Predstavnica Nemačke na "Pesmi Evrovizije 2010" Lena Mejer Landrut pobednica je takmičenja koje je održano u "Telenor Areni" u Oslu. Predstavnik Srbije Milan Stanković, koji je nastupio osmi u finalu u Norveškoj sa pesmom "Ovo je Balkan" Gorana Bregovića, završio je na 13. mestu.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na 55. takmičenju za "Pesmu Evrovizije" muzičari, predstavnici 25 zemalja, došli su u "Telenor Arenu" pred 18.000 gledalaca hodajući po ružičastom tepihu, praćeni slavnim ličnostima i političarima. Finalno veče otvorio je prošlogodišnji pobednik Aleksandar Ribak, a žiri je odlučio da prva prva nastupi 17-godišnja Safura iz Azerbejdžana, ubedljivi favorit na kladionicama.

Posle Azerbajdžana na pozornicu se popeo Španac Daniel Diges a pesmu "Algo pequeñito" otpevao je dva puta, pošto je "slavni" Jimmy Jump, popularni Katalonac koji često prekida veće događaje, utrčao na binu, zbog čega je Španac svoju pesmu morao da izvede u repesažu.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Atmosferu u Oslu čini se da su najviše zagrejali predstavnici Grčke, Giorgos Alkaios & Friends, pesmom "Opa". Najneobičniji izvođači večeras verovatno su bili Turci, grupa maNga pesmom "We Could Be the Same".

Baš onako kako su kladionice i predvidele, pobedu na ovogodišnjem "Eurosongu" sa 246 bodova odnela je mlada (19 godina) Nemica Lena pesmom "Satellite".

"Ovo nije stvarno. Još ne mogu da verujem, presrećna sam i nisam verovala da ćemo uspeti", izjavila je vidno uzbuđena pobednica. I pre "Pesme Evrovizije" pesma "Satelit" dostigla je trostruki zlatni tiraž u Nemačkoj, a njen debi album "My cassette player" prva mesta na top listama.

Drugo mesto osvojila je Turska, slede Rumunija, Danska i Azerbejdžan.

Pored Srbije i Milana Stankovića koji su našli na 13. mestu sa 72 glasa, bosanskohercegovački predstavnik Vukašin Brajić osvojio je 17. poziciju, ostali ex-YU takmičari nisu izborili plasman u finale.

U finalnoj noći redom su nastupali: Azerbejdžan, Španija, Norveška, Moldavija, Kipar, Bosna i Hercegovina, Belgija, Srbija, Belorusija, Irska, Grčka, Velika Britanija, Gruzija, Turska, Albanija, Island, Ukrajina, Francuska, Rumunija, Rusija, Jermenija, Nemačka, Portugal, Izrael i Danska.
Nazad na vrh Ići dole
crni_biser
Cica Mica
Cica Mica
crni_biser


Posts : 8791
Points : 8649
Reputation : 278
Join date : 03.01.2010
Age : 36

MUZICKE VESTI Empty
PočaljiNaslov: Re: MUZICKE VESTI   MUZICKE VESTI Icon_minitime02.06.10 12:54

Bob Dylan bez nemogućih zahteva

Jedan od najvećih rok muzičara današnjice Bob Dylan, koji će 6. juna u nastupiti u Beogradskoj areni, na listi zahteva nema nikakvih ekstravagantnosti.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Za razliku od drugih velikih zvezda koje nastupaju u Beogradu, Dylan nije zahtevao šampanjac ili neko drugo skupoceno piće, egzotično voće, drveće i poseban nameštaj, već samo biljni čaj i vodu, a za period posle koncerta jednu flašu ovdašnjeg belog vina po izboru organizatora.

U listi zahteva navedeno je da u Dylanovoj garderobi treba obezbediti samo blago osvetljenje, četiri stolice i ogledalo, dok se na preciznoj listi jela i namirnica nalaze uobičajene stvari koje se mogu pronaći u svakom malo većem marketu.

Produkcijska kuća "Avalon" najavila je da će impresivni zvučni sistem, kompletna rasveta i vrlo složena i skupocena binska oprema za Dylanov beogradski koncert biti dovezena u pet velikih teretnih kamiona i nekoliko autobusa i da će za realizaciju koncerta biti angažovano više od 400 različitih domaćih i stranih profesionalaca.

Bob Dylan će sa petočlanim bendom nastupiti na bini širokoj 22 i dubokoj 16 metara, sa krilnim produžetkom za tehničko osoblje.

Izgradnju bine i montažu svetla, zvuka i binske opreme radiće oko 70 tehničara, dok će za realizaciju koncerta biti angažovano više od 400 različitih domachih i stranih profesionalaca, od kojih oko 40 putuje na celoj turneji.

Iako je 24. maja napunio 69 godina, Dylan je na turneji bez prestanka već 22 godine i prosečno svira 100 koncerata godišnje, što predstavlja, prema oceni organizatora, apsolutni presedan u muzičkoj industriji i kada su daleko mlađi muzičari u pitanju.

Poznato je da Dylan menja set liste, ali gotovo uvek na koncertima u novije vreme svira upravo one najpoznatije "Like A Rolling Stone" i "All Along the Watchtower".

Vrlo često su tu i kultne "Blowing in the Wind", "Ballad of a Thin Man", "Highway 61 Revisited", "Stuck Inside of Mobile", "Desolation Row" ili "Thunder on the Mountain".

Raznolike set liste postale su prava retkost u koncertnoj industriji, jer se izvođači obično drže jedne ili dve uvežbane set liste tokom cele turneje, dok Dylan fleksibilnost set liste objašnjava kvalitetom svojih muzičara - današnju postavu čine gitaristi Stu Kimball i Charlie Sexton, basista Tony Garnier, bubnjar George Receli i multiinstrumentalista Donny Herron.

Bob Dylan je prošle godine zauzeo prvo mesto na svetskim top listama sa albumom "Together Through Life" i objavio album božićnih pesama "Christmas in the Heart", a prihod od njegove prodaje poklanja humanitarnim organizacijama i Svetskom programu za hranu pri Ujedinjenim nacijama.

Ulaznice za njegov beogradski koncert se prodaju po ceni od 2.500 i 2.800 dinara za gornje tribine, 2.990 dinara za parter, za donje tribine treba izdvojiti 3.900 i 4.500 dinara, dok ulaznice za prostor ispred bine koštaju 3.990 dinara, a mogu se kupiti na blagajni Beogradske arene, Bilet servisu, preko Card servisa i na prodajnim mestima Eventima.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





MUZICKE VESTI Empty
PočaljiNaslov: Re: MUZICKE VESTI   MUZICKE VESTI Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
MUZICKE VESTI
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» MUZIČKE GRUPE PO AZBUČNOM REDU
» SPORTSKE VESTI
» DNEVNE VESTI
» VESTI IZ SVETA ZDRAVLJA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Black Pearl :: .....::::: KULTURA I UMETNOST :::::..... :: ~ MUZIKA ~-
Skoči na: