Black Pearl
Black Pearl
Black Pearl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Black Pearl

Nasmešite se,sa mnogo dobrote i malo,malo gorčine.Oprostite životu i svetu što nisu savršeni.
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 SAMO JEDNOM SE ISKRENO VOLI

Ići dole 
+2
White Pearl
Baraba
6 posters
AutorPoruka
Baraba
Admin
Baraba


Posts : 1060
Points : 1380
Reputation : 35
Join date : 28.12.2009

SAMO JEDNOM SE ISKRENO VOLI Empty
PočaljiNaslov: SAMO JEDNOM SE ISKRENO VOLI   SAMO JEDNOM SE ISKRENO VOLI Icon_minitime02.01.10 15:41

Kažu samo jednom se u životu iskreno voli Rolling Eyes
Šta vi mislite o tome? Wink
Nazad na vrh Ići dole
White Pearl
Poznat Član
Poznat Član
White Pearl


Posts : 92
Points : 110
Reputation : 18
Join date : 02.01.2010
Age : 33
Location : Beograd

SAMO JEDNOM SE ISKRENO VOLI Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO JEDNOM SE ISKRENO VOLI   SAMO JEDNOM SE ISKRENO VOLI Icon_minitime02.01.10 22:09

Neee. Ja ne verujem u to :P

Mozes voleti nekoliko puta. Ne 50, ne 20... ali da nekoliko puta. Onda kad se skapiras s nekim, kad ne mislis na probleme kad si s njim, kad se postujete, razumete i kad vam je stalo jedno do drugog.. onda se radja ljubav.

Psihologija je dokazala da se krece od obicne zaljubljenosti kad je svaka mana osobe u koju smo zaljubljeni divna. Onda postajemo svesni tih mana i pocinju da nam idu na zivce i vecina se veza ovde prekida. A ako prebrodimo ovaj level, next je upravo ljubav. Najdivnije osecanje na svetu :)
Nazad na vrh Ići dole
SimkeJack
Novi Član
Novi Član
SimkeJack


Posts : 3
Points : 4
Reputation : 1
Join date : 16.01.2010
Age : 33
Location : Belgrade

SAMO JEDNOM SE ISKRENO VOLI Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO JEDNOM SE ISKRENO VOLI   SAMO JEDNOM SE ISKRENO VOLI Icon_minitime16.01.10 2:00

ma....samo jednom realno i to onaj prvi put istinski,,,,,,svaki sledeci je....pfffffffffff Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
White Pearl
Poznat Član
Poznat Član
White Pearl


Posts : 92
Points : 110
Reputation : 18
Join date : 02.01.2010
Age : 33
Location : Beograd

SAMO JEDNOM SE ISKRENO VOLI Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO JEDNOM SE ISKRENO VOLI   SAMO JEDNOM SE ISKRENO VOLI Icon_minitime18.01.10 18:54

Svako o svom iskustvu.

Moja prva ljubav je bio jedan Darko s kojim sam se mirila 3-4 puta. On me i prevario i sutnuo ali opet nisam u stanju da ga mrzim. S njim je bilo drugacije nego s drugima, to stoji. Ali nije on osoba koju sam najvise volela. Mislim... ljubav je velika rec. I mislim da je nemoguce voleti u mojim godinama. Opet, mislim da su predrasude price o prvoj ljubavi i o tome da se jednom voli.
Nazad na vrh Ići dole
magic
Cica Dobrica
Cica Dobrica
magic


Posts : 3809
Points : 3960
Reputation : 90
Join date : 21.03.2010
Age : 40
Location : Sarajevo

SAMO JEDNOM SE ISKRENO VOLI Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO JEDNOM SE ISKRENO VOLI   SAMO JEDNOM SE ISKRENO VOLI Icon_minitime23.03.10 13:21

Ljubav je smisao života...čovjekova nasušna potreba...voljeti i biti voljen...malo ko ostane sa svojom prvom ljubavi...obično se desi rano...a malo ko poslije nje ode u samostan...život ide dalje...ljudi se sreću i zaljubljuju...ljubav je potreba...i svaka može biti iskrena...ako su iskreni naši motivi zbog kojih ulazimo u tu vezu.
Nazad na vrh Ići dole
Don Markoni
The Godfather
The Godfather
Don Markoni


Posts : 455
Points : 497
Reputation : 41
Join date : 25.01.2010
Age : 43
Location : Jugovo - Smederevo

SAMO JEDNOM SE ISKRENO VOLI Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO JEDNOM SE ISKRENO VOLI   SAMO JEDNOM SE ISKRENO VOLI Icon_minitime23.03.10 17:08

NE !!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cryptonac.blogspot.com, http://www.myspace.com/crypto
crni_biser
Cica Mica
Cica Mica
crni_biser


Posts : 8791
Points : 8649
Reputation : 278
Join date : 03.01.2010
Age : 36

SAMO JEDNOM SE ISKRENO VOLI Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO JEDNOM SE ISKRENO VOLI   SAMO JEDNOM SE ISKRENO VOLI Icon_minitime23.03.10 17:11

Don Markoni ::
NE !!

kratko,ali jebitacno turpija
prepisujem Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





SAMO JEDNOM SE ISKRENO VOLI Empty
PočaljiNaslov: Re: SAMO JEDNOM SE ISKRENO VOLI   SAMO JEDNOM SE ISKRENO VOLI Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
SAMO JEDNOM SE ISKRENO VOLI
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Samo su se šalili
» FENOMENI KOJI SU MOGUĆI SAMO U FILMOVIMA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Black Pearl :: .....::::: ONA &ON :::::..... :: ~ LJUBAV ,ROMANTIKA I PRIJATELJSTVO ~-
Skoči na: