Black Pearl
Black Pearl
Black Pearl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Black Pearl

Nasmešite se,sa mnogo dobrote i malo,malo gorčine.Oprostite životu i svetu što nisu savršeni.
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 ŠTA MI ŽENE ZAPRAVO ŽELIMO

Ići dole 
+3
ELA
crni_biser
Baraba
7 posters
AutorPoruka
Baraba
Admin
Baraba


Posts : 1060
Points : 1380
Reputation : 35
Join date : 28.12.2009

ŠTA MI ŽENE ZAPRAVO ŽELIMO Empty
PočaljiNaslov: ŠTA MI ŽENE ZAPRAVO ŽELIMO   ŠTA MI ŽENE ZAPRAVO ŽELIMO Icon_minitime02.01.10 15:11

Recite šta zapravo želite ili priželjkujete? Wink
Od muškarca?
Od karijere?
Od poklona?
Od hrane?

Ili nesto sasvim peto Wink
Nazad na vrh Ići dole
crni_biser
Cica Mica
Cica Mica
crni_biser


Posts : 8791
Points : 8649
Reputation : 278
Join date : 03.01.2010
Age : 36

ŠTA MI ŽENE ZAPRAVO ŽELIMO Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA MI ŽENE ZAPRAVO ŽELIMO   ŠTA MI ŽENE ZAPRAVO ŽELIMO Icon_minitime24.01.10 15:03

od muskarca...da me voli i razume moje,nekad nesnosljivo ponasanje Crying or Very sad
od karijere...da jednostavno radim onaj posao za koji sad zavrsavam studije,da budem vaspitacica,mnogo volim decu Rolling Eyes
od poklona...poklone ne volim da dobijam,al jako volim da poklanjam Love
od hrane...jedem ko mecava,a nista se ne gojim Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
ELA
Cica Ubica
Cica Ubica
ELA


Posts : 6092
Points : 5853
Reputation : 271
Join date : 03.01.2010
Location : Net svet

ŠTA MI ŽENE ZAPRAVO ŽELIMO Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA MI ŽENE ZAPRAVO ŽELIMO   ŠTA MI ŽENE ZAPRAVO ŽELIMO Icon_minitime24.01.10 16:26

Od muskarca - da mi da dovoljno prostora da "disem", da ume da me "uzbudi" (ne mislim na sexualno uzbudjenje, ali ni ono nije iskljuceno.... mislim na duhovitost, jer mi je ona podjednako potrebna)

od karijere? .......uffffffff, ohhhhhh....moja bolna tacka Crying or Very sad Da se vec jednom "skrasim", da imam neku sigurnost....stvarno sam se izmrcvarila. Upisala bih i postdiplomske, ako bih znala (100%) da ce mi to resiti probleme ....

Sve ostalo je manje, vise nebitno Neutral
Mozda nekad nisam sigurna "sta hocu" - ali znam sta NECU...
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
Forumsko Mezimče
Forumsko Mezimče
doctorr67


Posts : 2527
Points : 2628
Reputation : 60
Join date : 04.02.2010
Location : Singidunum

ŠTA MI ŽENE ZAPRAVO ŽELIMO Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA MI ŽENE ZAPRAVO ŽELIMO   ŠTA MI ŽENE ZAPRAVO ŽELIMO Icon_minitime17.02.10 10:55

......i na kraju se sve svodi na ovo:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Cool
Nazad na vrh Ići dole
Krupnooka
Cica Rugalica
Cica Rugalica
Krupnooka


Posts : 1026
Points : 1050
Reputation : 24
Join date : 01.02.2010

ŠTA MI ŽENE ZAPRAVO ŽELIMO Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA MI ŽENE ZAPRAVO ŽELIMO   ŠTA MI ŽENE ZAPRAVO ŽELIMO Icon_minitime21.04.10 11:29

Zelim sa nekim svoj zivot da podelim..pored toga.. hocu da imam i zivot za sebe, ne volim da stalno zamnom grebe..
Kad mi je potreban da bude tu, kad mu trebam uzvraticu, ali ne volim da mi bude senka koja me prati jer od toga mogu prolupati..Hocu da postoji poverenje u vezi, razumevanje takodje treba..necu u njemu sumnja da vreba..Kad sam s nekim onda sam samo sa njim i necu se igrati sa tim..Kad volim, volim do neba, ali zar bas svu ljubav pokazati treba?
Nazad na vrh Ići dole
ELA
Cica Ubica
Cica Ubica
ELA


Posts : 6092
Points : 5853
Reputation : 271
Join date : 03.01.2010
Location : Net svet

ŠTA MI ŽENE ZAPRAVO ŽELIMO Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA MI ŽENE ZAPRAVO ŽELIMO   ŠTA MI ŽENE ZAPRAVO ŽELIMO Icon_minitime21.04.10 13:31

Krupnooka ::
, ...ali zar bas svu ljubav pokazati treba?

Privuklo mi pazhnju razmislja


Posle skoro 18 godina samo sa jednim chovekom - on je i dalje zaljubljen u mene. Neverovatno, m?
Mislim da je deo tog mog uspeha (mislim na to sto i dalje uspevam da mu "drzhim pazhnju"), pomalo zasluzena upravo ta "kalkulacija ljubavi". Nije ona smisljena, prorachunata i perfidna manipulacija....... ja sam takva, i chesto to sebi pripisujem kao veliku manu.

Ljubav TREBA pokazati .......... onaj deo koji ne pokazujemo, neka bude nasa "mala misticnost" andjeo
Nazad na vrh Ići dole
Mavolejoni
Forumski Kauboj
Forumski Kauboj
Mavolejoni


Posts : 695
Points : 728
Reputation : 32
Join date : 29.01.2010

ŠTA MI ŽENE ZAPRAVO ŽELIMO Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA MI ŽENE ZAPRAVO ŽELIMO   ŠTA MI ŽENE ZAPRAVO ŽELIMO Icon_minitime21.04.10 15:42

Dzavolcicu jedan... @
Nazad na vrh Ići dole
pussycatdolls
Cica Zavodnica
Cica Zavodnica
pussycatdolls


Posts : 827
Points : 1000
Reputation : 173
Join date : 01.05.2010

ŠTA MI ŽENE ZAPRAVO ŽELIMO Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA MI ŽENE ZAPRAVO ŽELIMO   ŠTA MI ŽENE ZAPRAVO ŽELIMO Icon_minitime01.05.10 2:22

Koliko god da se trude nikad nam ne mogu ispuniti želje.
biću iskrena , želim od muškarca da mi kupuje, poklanja, voli, želi, poklanja, poklanja, poklanja ljub1 i da mni bude zahvalan zbog toga
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ŠTA MI ŽENE ZAPRAVO ŽELIMO Empty
PočaljiNaslov: Re: ŠTA MI ŽENE ZAPRAVO ŽELIMO   ŠTA MI ŽENE ZAPRAVO ŽELIMO Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ŠTA MI ŽENE ZAPRAVO ŽELIMO
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Black Pearl :: .....::::: ONA &ON :::::..... :: ~ NJENA SOBA ~-
Skoči na: