Black Pearl
Black Pearl
Black Pearl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Black Pearl

Nasmešite se,sa mnogo dobrote i malo,malo gorčine.Oprostite životu i svetu što nisu savršeni.
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 ZAŠTO SE PLAŠIMO LJUBAVI?

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Baraba
Admin
Baraba


Posts : 1060
Points : 1380
Reputation : 35
Join date : 28.12.2009

ZAŠTO SE PLAŠIMO LJUBAVI? Empty
PočaljiNaslov: ZAŠTO SE PLAŠIMO LJUBAVI?   ZAŠTO SE PLAŠIMO LJUBAVI? Icon_minitime30.12.09 17:45

Zašto kada pomislimo da nam se nešto lepo može desiti mi nadjemo izgovor i odemo? :cryy:

Zbog čega bežimo ponekad? Neutral
Nazad na vrh Ići dole
White Pearl
Poznat Član
Poznat Član
White Pearl


Posts : 92
Points : 110
Reputation : 18
Join date : 02.01.2010
Age : 33
Location : Beograd

ZAŠTO SE PLAŠIMO LJUBAVI? Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO SE PLAŠIMO LJUBAVI?   ZAŠTO SE PLAŠIMO LJUBAVI? Icon_minitime03.01.10 1:12

Svi smo mi nekad bili povredjeni. Ja sam kao klinka (recimo da sam sad manja klinka nego sto sam nekad bila :P ) ulazila u vezice zbog gubljenja vremena, nisam imala ni ozbiljne namere ni volela duge veze... Tako je i trebalo da bude naravno. A onda kad sam sazrela za vezu, zaljubila sam se u pogresnog. On me povredio a ja se zaklela da vise necu sebi dozvoliti da se zaljubim, a cak i ako se ta glupost desi necu mu pokazati koliko mi znaci. To je blesavo, ali je stav s kojim svaka povredjena devojka krece. Ako se ne zaljubis raskid nece boleti. Ali kakva ce onda biti veza? Bez emocija veza, bez emocija raskid... pa sta je tu interesantno? Provodjenje vremena s nekim u koga ne zelimo da se zaljubimo? Pa to mozemo i sa najboljim ortacima, sta ce nam onda veza???


E sad... svega toga sam svesna i ja i jos 4756913419 drugih, ali ponekad nismo dovoljno jaki da slusamo razum pa prevagne neki strah blesavi :'(
Nazad na vrh Ići dole
magic
Cica Dobrica
Cica Dobrica
magic


Posts : 3809
Points : 3960
Reputation : 90
Join date : 21.03.2010
Age : 40
Location : Sarajevo

ZAŠTO SE PLAŠIMO LJUBAVI? Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO SE PLAŠIMO LJUBAVI?   ZAŠTO SE PLAŠIMO LJUBAVI? Icon_minitime19.04.10 17:59

Ne plašim se ljubavi...ali se plašim onoga što se poistovjećuje sa ljubavlju ili onog što neko misli da je ljubav....sebičnost,posesivnost,uskogrudost...kako kod sebe tako i kod drugih.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ZAŠTO SE PLAŠIMO LJUBAVI? Empty
PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO SE PLAŠIMO LJUBAVI?   ZAŠTO SE PLAŠIMO LJUBAVI? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ZAŠTO SE PLAŠIMO LJUBAVI?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Black Pearl :: .....::::: ONA &ON :::::..... :: ~ USAMLJENA SOBA ~-
Skoči na: