Black Pearl
Black Pearl
Black Pearl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Black Pearl

Nasmešite se,sa mnogo dobrote i malo,malo gorčine.Oprostite životu i svetu što nisu savršeni.
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 MUŠKO-ŽENSKA PRIJATELJSTVA

Ići dole 
+5
crni_biser
Benetti
_balashevicka__
White Pearl
Baraba
9 posters
AutorPoruka
Baraba
Admin
Baraba


Posts : 1060
Points : 1380
Reputation : 35
Join date : 28.12.2009

MUŠKO-ŽENSKA PRIJATELJSTVA Empty
PočaljiNaslov: MUŠKO-ŽENSKA PRIJATELJSTVA   MUŠKO-ŽENSKA PRIJATELJSTVA Icon_minitime30.12.09 17:21

Muško-žensko prijateljstvo je divno

Muško-žensko prijateljstvo može da vam donese probleme ukoliko ste u vezi, a prijateljstvo ode dalje nego što bi trebalo. Međutim, ako sve ostane u granicama platonskog prijateljstva, druženje s osobom suprotnog pola može da bude divna stvar.

Super su i prijateljstva s osobama istog pola, ne kažemo. I s osobama istog pola možete se super družiti, mogu vam biti velika podrška kada su vam potrebni, možete mnogo toga i lepog i ružnog podeliti s njima. Većina prijateljstava i jeste s osobama istog pola, dok su ona s osobom suprotnog pola, pa, nešto posebno.

Osobe suprotnog pola su nam zanimljive jer se razlikuju od nas. Mogu nas posavetovati onako kako osoba istog pola ne može, jer im je ugao posmatranja stvari drugačiji. Ili nam jednostavno pomoći da sagledamo kako stvari izgledaju iz ugla prilično drugačijeg od našeg.

Tu su i međusobna bockanja koja imaju neku posebnu notu, a tu je i činjenica da ipak nije isto kada vam osoba istog pola uputi kompliment kao kad to učini osoba suprotnog pola, makar kompliment ove druge bio podjednako bezazlen kao i kompliment ove prve. Da i ne spominjemo da jednostavno prija kada možete da se neobavezno našalite s nekim s kime ne delite nikakve zajedničke brige, ne brinete zajedno o nekim ozbiljnim stvarima. Muško-ženska prijateljstva umeju da budu i opuštajuća i slatka na potpuno drugačiji način od muško-muških ili žensko-ženskih prijateljstava, i da vam prijaju na jedan poseban način.

Naravno, ako stvari odu predaleko, ako vam ta osoba postane emotivno važnija od partnera ili partnerke, to je već ozbiljan problem. To već nije nešto što vam pomaže da "napunite baterije", malo se opustite i osveženi nastavite da se borite protiv problema, već postaje problem sam. Ipak, dokle god ste u stanju da prijateljstvo održavate platonskim, na kao-brat-i-sestra nivou, to je nešto što vam život može učiniti divnim i doneti vam puno radosnih trenutaka - a tu radost kasnije možete podeliti sa svim vama dragim osobama.



DA LI VERUJETE U MUŠKO-ŽENSKA PRIJATELJSTVA? Wink
Nazad na vrh Ići dole
White Pearl
Poznat Član
Poznat Član
White Pearl


Posts : 92
Points : 110
Reputation : 18
Join date : 02.01.2010
Age : 33
Location : Beograd

MUŠKO-ŽENSKA PRIJATELJSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: MUŠKO-ŽENSKA PRIJATELJSTVA   MUŠKO-ŽENSKA PRIJATELJSTVA Icon_minitime02.01.10 22:21

Naravno da musko-zenska prijateljstva postoje. Nekad mislim da me moj najbolji drug bolje kapira od najboljih drugarica (imam ih dve). Mog naj druga poznajem ceo zivot svoj, spavam kod njega, izlazimo zajedno, sprema mi jela iz kuvara, cita mi bajke i divan je. Ne bi ga menjala ni za sta na svetu i nikad ali nikad nisam osetila nikakvu seksualnu privlacnost prema njemu. Apsolutna je glupost pricati o tome da ovakva prijateljstva ne postoje. Lakse je, doduse, naci za prijatelja pripadnika istog pola, ali svakako da obratno nije nemoguce :)
Nazad na vrh Ići dole
_balashevicka__
Cica Zlica
Cica Zlica
_balashevicka__


Posts : 472
Points : 519
Reputation : 46
Join date : 06.01.2010
Age : 103
Location : Mars

MUŠKO-ŽENSKA PRIJATELJSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: MUŠKO-ŽENSKA PRIJATELJSTVA   MUŠKO-ŽENSKA PRIJATELJSTVA Icon_minitime08.01.10 22:55

Normalno da postoje..stavise, cesto mi vise prija musko drustvo...i svog najboljeg prijatelja ne bih mijenjala za citavu cetu usminkanih djevojaka Cool
Nazad na vrh Ići dole
Benetti
Odomaćeni Forumaš
Odomaćeni Forumaš
Benetti


Posts : 636
Points : 692
Reputation : 49
Join date : 04.01.2010

MUŠKO-ŽENSKA PRIJATELJSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: MUŠKO-ŽENSKA PRIJATELJSTVA   MUŠKO-ŽENSKA PRIJATELJSTVA Icon_minitime16.01.10 21:11

Ma da, i meni su muškarci nekako jocolor

Šalim se - ne bih mogao da zamislim život bez mojih drugarica, uglavnom onih iz mladosti. Dakle, ne smatram da je to nešto posebno i komplikovano . Iz ličnog, i skustva drugih primetio sam da se osobe suprotnog pola više poveravaju i više su od pomoći u rešavanju nekih životnih problema i nedoumica u svakodnevnoj komunikaciji s ljudima.
Tzv. muško- muške odnose često komplikuje rivalitet i neretko preterano demonstriranje nekakvog "ponosa" ali , bar u mom slučaju, drugove cenim kao saradnike i prijatelje - bilo u poslu ili hobiju , svejedno... smiless
Nazad na vrh Ići dole
http://stil-forum.serbianforum.info/portal.htm
crni_biser
Cica Mica
Cica Mica
crni_biser


Posts : 8791
Points : 8649
Reputation : 278
Join date : 03.01.2010
Age : 36

MUŠKO-ŽENSKA PRIJATELJSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: MUŠKO-ŽENSKA PRIJATELJSTVA   MUŠKO-ŽENSKA PRIJATELJSTVA Icon_minitime24.01.10 14:22

moji najbolji prijatelji su muskarci zloca Love zenske ne volem bas nelupaj imam jednu drugaricu,i to mi je sasvim dovoljno ljub1 nekad cak i previse zvizdi
Nazad na vrh Ići dole
Daca
Cica Sanjalica
Cica Sanjalica
Daca


Posts : 1109
Points : 1147
Reputation : 30
Join date : 07.02.2010
Age : 52

MUŠKO-ŽENSKA PRIJATELJSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: MUŠKO-ŽENSKA PRIJATELJSTVA   MUŠKO-ŽENSKA PRIJATELJSTVA Icon_minitime07.02.10 22:27

imam jednu prijateljicu i jednog prijatelja i najbolji su na svetu i savim dovoljni druzimo se godinama i dan danas smo tu jedan za drugog u svakoj situaciji.......
Nazad na vrh Ići dole
Metal
Beznadežan Slučaj
Beznadežan Slučaj
Metal


Posts : 1136
Points : 1168
Reputation : 32
Join date : 19.01.2010
Age : 36
Location : Vojvodina

MUŠKO-ŽENSKA PRIJATELJSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: MUŠKO-ŽENSKA PRIJATELJSTVA   MUŠKO-ŽENSKA PRIJATELJSTVA Icon_minitime07.02.10 23:59

Navijam za ovakva prijateljstva. Cine mi se cool. :)
Nazad na vrh Ići dole
magic
Cica Dobrica
Cica Dobrica
magic


Posts : 3809
Points : 3960
Reputation : 90
Join date : 21.03.2010
Age : 40
Location : Sarajevo

MUŠKO-ŽENSKA PRIJATELJSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: MUŠKO-ŽENSKA PRIJATELJSTVA   MUŠKO-ŽENSKA PRIJATELJSTVA Icon_minitime23.03.10 14:54

Prijateljstva između muškaraca i žena mogu biti jača nego između dvije žene ili muškarca...iako ne mora biti pravilo
Nazad na vrh Ići dole
Don Markoni
The Godfather
The Godfather
Don Markoni


Posts : 455
Points : 497
Reputation : 41
Join date : 25.01.2010
Age : 43
Location : Jugovo - Smederevo

MUŠKO-ŽENSKA PRIJATELJSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: MUŠKO-ŽENSKA PRIJATELJSTVA   MUŠKO-ŽENSKA PRIJATELJSTVA Icon_minitime27.09.10 9:32

Naravno !! Imam nekoliko super ortakinja i mnogo me bolje razumeju oko nekih bitnih stavri u zivotu, nego ortaci ..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cryptonac.blogspot.com, http://www.myspace.com/crypto
Sponsored content





MUŠKO-ŽENSKA PRIJATELJSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: MUŠKO-ŽENSKA PRIJATELJSTVA   MUŠKO-ŽENSKA PRIJATELJSTVA Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
MUŠKO-ŽENSKA PRIJATELJSTVA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ŽENSKA PRIJATELJSTVA
» MUŠKO ILI ŽENSKO?
» NET PRIJATELJSTVA
» ŽENSKA IMENA PO AZBUČNOM REDU

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Black Pearl :: .....::::: ONA &ON :::::..... :: ~ LJUBAV ,ROMANTIKA I PRIJATELJSTVO ~ :: ~ PRIJATELJSTVO ~-
Skoči na: