Black Pearl
Black Pearl
Black Pearl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Black Pearl

Nasmešite se,sa mnogo dobrote i malo,malo gorčine.Oprostite životu i svetu što nisu savršeni.
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 KADA VAM SE 'OCE?

Ići dole 
+2
crni_biser
ELA
6 posters
AutorPoruka
ELA
Cica Ubica
Cica Ubica
ELA


Posts : 6092
Points : 5853
Reputation : 271
Join date : 03.01.2010
Location : Net svet

KADA VAM SE 'OCE? Empty
PočaljiNaslov: KADA VAM SE 'OCE?   KADA VAM SE 'OCE? Icon_minitime28.01.10 16:24

[You must be registered and logged in to see this image.]


U ranim jutarnjim satima između šest i osam časova žensko telo još uvek uspavano!!!



Ako je za verovati seksolozima, da li ste raspoloženi za ljubavne igrarije uveliko zavisi od doba dana. Majstori za vrele strasti ističu da erotski časovnici različito kucaju kod oba pola. Muškarac će tako biti potpuno opušten od 22 sata do ponoći, pa će mu i libido biti na zavidnom nivou.

Zbog činjenice da baš u to vreme još nije pospan frajer je sposoban da dugo i polako vodi ljubav. Situacija se drastično menja od ponoći do šest sati ujutro kada je skoro nemoguće razbuditi pripadnike jačeg pola. Sa druge strane, mnoge žene mogu da uživaju čak i u polusnu, i onda kada im kapci padnu na pola koplja.

Zornjak joj ne prija, a on ga obožava
Seksolozi kažu da je u ranim jutarnjim satima između šest i osam časova žensko telo još uvek uspavano. Nivo hormona sna melatonina je prilično visok, dok je temperatura tela niža nego tokom dana. Međutim, rano jutro ide na ruku muškarcima jer im je upravo tada nagon za seks izuzetno izražen. Uzavrele strasti na početku radnog dana su za njih savršena uvertira za uspešno poslovanje. Ukoliko želite da i vaša draga uživa isto koliko i vi od rane zore, pokušajte da je probudite nežnom predigrom. Posle osam časova ujutro ona je budna i spremna da mu se preda u potpunosti, ali on je već okupiran dnevnim obavezama.

Seks na eks u poslepodnevnim časovima
Od 16 do 18 časova ženama ne prijaju intimni odnosi koji će se u nedogled odužiti, a njihovim partnerima nije do titranja svojim nežnijim polovinama, odnosno do fine i laganje predigre. Ipak ni on ni ona nemaju ništa protiv za jedan seks na brzaka. Posle 18 časova frajerima je na pameti samo dobra klopa i odmor. Dama je takođe raspoložena za baškarenje, odmaranje na krevetu i eventualno za poverljivo ljubavno ćaskanje.

Uveče erotski sat radi kao jedan
Posle ukusne večere sa svojim draganom, žena je puna energije i izuzetno raspoložena da preuzme inicijativu, ali i da se upusti možda u neke seks novotarije i egzibicije. A on čeka kao zapeta puška da sve žeqe ispuni svojoj "vreloj"partnerki. Njihovi erotski satovi tada kucaju u savršenom skladu i užitak je maksimalan kod oboje. Posle 22 časa nivo hormona sna se naglo povećava kod žena. Njen libido slabi, ali je tada poput umiljate mačkice spremna na romantične trenutke sa svojim voljenim.



Najbolje vreme za začeće
Stručnjaci su složni u jednom da energija žene dostiže vrhunac u podne, ali to nema veze sa intimnim odnosima. Muškarac je tada raspoložen za male ludosti i rado bi se prepustio zagrljajima. Najbolje je da par sačeka period između 14 i 16 sati. Tada je ženski reproduktivni sistem potpuno spreman za začeće, a ona za nešto žešći i energičniji seks. Kažu da su spermatozoidi najpokretljiviji, "najvredniji" i najkvalitetniji oko 16 časova. Upravo zato to je idealan period dana kada treba "praviti bebe".


Kada ste najorniji za sex?
Da li to zavisi od doba dana?
Da li se Vas libido, poklapa sa libidom Vaseg partnera?


Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
crni_biser
Cica Mica
Cica Mica
crni_biser


Posts : 8791
Points : 8649
Reputation : 278
Join date : 03.01.2010
Age : 36

KADA VAM SE 'OCE? Empty
PočaljiNaslov: Re: KADA VAM SE 'OCE?   KADA VAM SE 'OCE? Icon_minitime28.01.10 17:12

"Uveče erotski sat radi kao jedan" zloca
Nazad na vrh Ići dole
Metal
Beznadežan Slučaj
Beznadežan Slučaj
Metal


Posts : 1136
Points : 1168
Reputation : 32
Join date : 19.01.2010
Age : 36
Location : Vojvodina

KADA VAM SE 'OCE? Empty
PočaljiNaslov: Re: KADA VAM SE 'OCE?   KADA VAM SE 'OCE? Icon_minitime28.01.10 17:12

Eto mozda koristan text. :) Za nekog.

Meni se uvek da, samo da se ima sta. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
ELA
Cica Ubica
Cica Ubica
ELA


Posts : 6092
Points : 5853
Reputation : 271
Join date : 03.01.2010
Location : Net svet

KADA VAM SE 'OCE? Empty
PočaljiNaslov: Re: KADA VAM SE 'OCE?   KADA VAM SE 'OCE? Icon_minitime28.01.10 17:27

Ehhhhhhh, decice [You must be registered and logged in to see this image.]

lolavi


Ja vala ne volim zornjak...... tada ne da mi se nece - nego sam pride i nadrndana jer me probudio Mad Odradim ja radnju - al onako .....bzv. .... "bez "duse" Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Krupnooka
Cica Rugalica
Cica Rugalica
Krupnooka


Posts : 1026
Points : 1050
Reputation : 24
Join date : 01.02.2010

KADA VAM SE 'OCE? Empty
PočaljiNaslov: Re: KADA VAM SE 'OCE?   KADA VAM SE 'OCE? Icon_minitime24.03.10 21:09

Oce mi se sada, sta da radim ovako sama i mlada? Embarassed
Kad je sex u pitanju uvek sam za, naravno da je to samo s onim koga volim ja..Eto..i sad bih da sam sa njim, ali jbg. dzaba mi zelja kad ovog trena nemam skim.. Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Don Markoni
The Godfather
The Godfather
Don Markoni


Posts : 455
Points : 497
Reputation : 41
Join date : 25.01.2010
Age : 43
Location : Jugovo - Smederevo

KADA VAM SE 'OCE? Empty
PočaljiNaslov: Re: KADA VAM SE 'OCE?   KADA VAM SE 'OCE? Icon_minitime24.03.10 21:44

Citat :
Kada ste najorniji za sex?
Da li to zavisi od doba dana?
Da li se Vas libido, poklapa sa libidom Vaseg partnera?

Sad ce opet Ela da me kritikuje kako sam pisem na ovoj temi !! smajl

Sta znam, popodne i uvece, nisam ljubitelj zornjaka, dok ne operem zube i malo se rasanim .. Poklapa se, jer ne mozemo uvek, nego kad okolnosti dozvoljavaju ...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cryptonac.blogspot.com, http://www.myspace.com/crypto
Mavolejoni
Forumski Kauboj
Forumski Kauboj
Mavolejoni


Posts : 695
Points : 728
Reputation : 32
Join date : 29.01.2010

KADA VAM SE 'OCE? Empty
PočaljiNaslov: Re: KADA VAM SE 'OCE?   KADA VAM SE 'OCE? Icon_minitime24.03.10 22:19

Pazite izjavu jedne iskusne.."Nema k.... bez mamurca..."... @
Nazad na vrh Ići dole
ELA
Cica Ubica
Cica Ubica
ELA


Posts : 6092
Points : 5853
Reputation : 271
Join date : 03.01.2010
Location : Net svet

KADA VAM SE 'OCE? Empty
PočaljiNaslov: Re: KADA VAM SE 'OCE?   KADA VAM SE 'OCE? Icon_minitime24.03.10 22:33

Don Markoni ::
Citat :
Kada ste najorniji za sex?
Da li to zavisi od doba dana?
Da li se Vas libido, poklapa sa libidom Vaseg partnera?

Sad ce opet Ela da me kritikuje kako sam pisem na ovoj temi !! smajl

Sta znam, popodne i uvece, nisam ljubitelj zornjaka, dok ne operem zube i malo se rasanim .. Poklapa se, jer ne mozemo uvek, nego kad okolnosti dozvoljavaju ...

Ma, kud cu da te kritikujem, kad volim da mi pravis drustvo na ovim temama turpija

Eto, chak nam se i "dizhe" u isto vreme andjeo


lolavi
Nazad na vrh Ići dole
Don Markoni
The Godfather
The Godfather
Don Markoni


Posts : 455
Points : 497
Reputation : 41
Join date : 25.01.2010
Age : 43
Location : Jugovo - Smederevo

KADA VAM SE 'OCE? Empty
PočaljiNaslov: Re: KADA VAM SE 'OCE?   KADA VAM SE 'OCE? Icon_minitime24.03.10 22:44

:lol!: good smajl
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cryptonac.blogspot.com, http://www.myspace.com/crypto
Sponsored content





KADA VAM SE 'OCE? Empty
PočaljiNaslov: Re: KADA VAM SE 'OCE?   KADA VAM SE 'OCE? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
KADA VAM SE 'OCE?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kada se zbog seksa završi u bolnici
» Šta znači kada sanjaš vatru, vodu, padanje...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Black Pearl :: .....::::: ONA &ON :::::..... :: ~ EROTIKA I SEX ~-
Skoči na: