Black Pearl
Black Pearl
Black Pearl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Black Pearl

Nasmešite se,sa mnogo dobrote i malo,malo gorčine.Oprostite životu i svetu što nisu savršeni.
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 NAJLUDJI FEJSBUK STATUSI

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
hERmiona
Admin
hERmiona


Posts : 1227
Points : 1361
Reputation : 51
Join date : 28.12.2009

NAJLUDJI FEJSBUK STATUSI Empty
PočaljiNaslov: NAJLUDJI FEJSBUK STATUSI   NAJLUDJI FEJSBUK STATUSI Icon_minitime06.01.10 13:18

Bas smo duhovit narod nelupaj





01. N.N.: je fascinirana osobama koje moraju da svoj status updateuju svakih 5 minuta kako mi ne bismo slucajno bili uskraceni saznanjima tipa: Jedem, Serem, Gledam u plafon, Serem opet...

02. N.N.: doooooobroo jutro, narode! da vidimo sta danas od statusa imamo za hejtovanje....

03. N.N.: ovde nije sex and city ovde je village and masturbation ... lolavi

04. N.N.: Seo na wc solju i odradio prison break...

05. N.N.: Da li babasera sere na radnom mestu?

06. N.N.: Sinoc JELEN, danas k`o je*eN !!!! Laughing

07. N.N.: I think I should include Facebook on my CV...

08. N.N.: e neki ljudi me smaraju pa cu biti malo offline da ih iskuliram,pa se vracam

09. N.N.: Nismo imali struje u zgradi. Milica se zaglavila u liftu sa dostavljacem hrane, i kolegom sa 12. sprata. Veca i ja smo krenule peske da spasavamo zaglavljene u liftu Veca kaze da se oseca kao da gubimo cas. Masa nas je slikala, Boki kaze da je napolju pakao. Struja je stigla i sve je kao i pre...

10. N.N.: "Dođite da se luuuuuudo zabavljamo na Kališu", zovu vas i vole Vaši komarci!


Poslednji izmenio hERmiona dana 06.01.10 13:23, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
hERmiona
Admin
hERmiona


Posts : 1227
Points : 1361
Reputation : 51
Join date : 28.12.2009

NAJLUDJI FEJSBUK STATUSI Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJLUDJI FEJSBUK STATUSI   NAJLUDJI FEJSBUK STATUSI Icon_minitime06.01.10 13:21

11. N.N.: je pojeo kod iz kesice

12. N.N.: s jedne strane pogled, s druge strane sluh... s jedne strane čovek, s druge strane vuk...

13. N.N.: gde ste ribe... stigla plata!!! Laughing

14. N.N.: "Brate bices moja desna ruka", "Neka neka, znam ja sta ti radis sa svojom desnom rukom" smoren

15. N.N.: bez tebe muzika je stala i sve je crno......vrati mi se strujo!!!!

16. N.N.: komsije treba da mi budu zahvalne sto im obrisem stepenice dok se dovucem do kuce svaku noc kad dodjem iz grada "malo" pijan...

17. N.N.: Puno je tuge u svijetu... Upravo sada, dok ovo čitaš, 7 miliona ljudi VODI LJUBAV!!! A ti si na kompjuteru... TO JE TAKO TUŽNO...

18. N.N.: Ajde ko je imao peticu iz gramatike... Koje je vreme upotrebljeno u "Jebo sam te kad te stignem!" Laughing
))

19. N.N.: Moj drug je toliko bogat, da kada otvori eurokrem ne oliže poklopac

20. N.N.: Majkl Džekson neće biti kremiran, pošto je 86% njegovog tela sada od plastike. Umesto toga, biće recikliran u fabrici LEGO, tako da će i dalje moći da se igra sa decom...
Nazad na vrh Ići dole
hERmiona
Admin
hERmiona


Posts : 1227
Points : 1361
Reputation : 51
Join date : 28.12.2009

NAJLUDJI FEJSBUK STATUSI Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJLUDJI FEJSBUK STATUSI   NAJLUDJI FEJSBUK STATUSI Icon_minitime06.01.10 13:25

21. N.N.: ujutru ne jedem - na facebooku sam, popodne ne rucam - na facebooku sam, navece ne veceram - na facebooku sam...nocu ne spavam - gladna sam.., flower

22. N.N.: Ako su FB statusi odraz trenutnog dushevnog stanja ja sam definitivno dushevni bolesnik!

23. N.N.: Да волонтирам? Може само ако ми платиш!!! flower

24. N.N.: decko mi kaze :" imam ribu"...heh imam i ja rolere pa vozim bicikl ))))

25. N.N.: Ljubav je izmishljena da bi se ZENE lakshe skinule!

26. N.N.: Koje su bile poslednje reci Majkl Dzeksona na putu do bolnice?? Na decije, na decije....

27. N.N.: .super kupio sam minut pire sad mi treba samo jos MINUT PILE

28. N.N.: Da nije bilo nas, mi ne bismo pobedili !

29. N.N.: Počnite dijetu: Prestanite piti,pušiti i prejedati se . Već za 14 dana izgubićete dve nedelje.

30. N.N.: Lesi se vraća kući, bernardinac spašava ljude, labrador je vodič slepih, poenter lovi, nemački ovčar radi u policiji, a šta ti džukelo radiš? lolavi
Nazad na vrh Ići dole
hERmiona
Admin
hERmiona


Posts : 1227
Points : 1361
Reputation : 51
Join date : 28.12.2009

NAJLUDJI FEJSBUK STATUSI Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJLUDJI FEJSBUK STATUSI   NAJLUDJI FEJSBUK STATUSI Icon_minitime06.01.10 13:29

31. N.N.:.. je srecna i razdragana ko prase pred Bozic..

32. N.N.: ...covek je jedno je*eno stvorenje... pogotovo ako je zensko... flower

33. N.N.: jedva cekam da iz AMSTERDAMA stigne moj drugar MR.STEFAN BROWN koji je,inace,FREESTYLER i mnogo RICH,posto radi u MAGACINU,i moja drugarica MISS MONEYPENNY koja obozava da nosi RED SHOES! odmah idemo u kafanu,ali TRAMVAJEM ili BUSOM,posto cemo piti alkohol,a ne H2O,i necemo praviti TIME OUT,osim da odgledamo omiljenu seriju BLAYWATCH! a,sutra cemo da mamuramo uz neki lagani SOUND i SUNSET...

34. N.N.: Moj zivot je kao vimbldon. Samo trava i bele linije...

35. N.N.: Sta vole devojke ? Vole kad je muškarac $meker, €lokventan, ₦ačitan, ₤ep, ¥eran i naravno, gospoDIN....

36. N.N.: sve je vise lepotica od kad su se pojavile naocare koje pokrivaju pola lica...

37. N.N.: POPIS

38. N.N.: Iz mode su izašle kristalne kugle, sada su moderni pravugaonici od tečnog kristala...

39. N.N.: Kada bi postojala Nobelova nagrada za shopping ja bih znala gde ima da se kupi

40. N.N.: od 100 bodova na testu sam imao 2.5... jbt al su teski ti alko testov
Nazad na vrh Ići dole
hERmiona
Admin
hERmiona


Posts : 1227
Points : 1361
Reputation : 51
Join date : 28.12.2009

NAJLUDJI FEJSBUK STATUSI Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJLUDJI FEJSBUK STATUSI   NAJLUDJI FEJSBUK STATUSI Icon_minitime06.01.10 13:31

01. N.N.: Vidim Srbiju u kjojoj nema kriminala i korupcije. Vidim Srbiju u kojoj svi ljudi normalno zive od svoje plate. Vidim Srbiju iz koje mladi ne odlaze, a neki se cak i vracaju. Vidim Isusa, a sa Elvisom sam danas razgovarao u samoposluzi

02. N.N.je ustanovio zašto sve procedure u državnim institucijama traju satima: svi, ali *svi* zaposleni, od doma zdravlja preko opština do MUP, za rad na kompjuteru koriste *isključivo* jedan prst. Dabogda im otpao. flower

03. N.N.:...molim komsiju od koga kradem wireless da ga vec jednom iskljuci...inace mi propade junski rok...:-))).

04. N.N.:Na netu su mi trenutno online 3 bivse, sve jedna ispod druge! Kako ih je lepo videti na okupu, mada..................100% nesto kenjaju o meni! flower flower flower

05. N.N.:Oces da te poHvalim ili da izbacim ovo H? ....... :-))) flower

06. N.N.:Došao ovaj iz USA i zatvorili nam ul. našeg velikog KNEZA MILOŠA...Valjda im bilo glupo da zatvore ul. Džordža Vašingtona...

07. N.N.: je detaljno oprao tastaturu i pritom otkrio 2 dosad nepoznata oblika zivota...

08. N.N.:moli sve koji statusom iskazuju svoja pozitivna osecanja, tipa: "je srecna,jako srecna,jako jako srecna i puno jako jako srecna,kao i zaljubljena,volim te..." da izbrisu navedene stvari,posto time mogu da izazovu kopmlekse nas koji nisu srecni,zaljubljeni i koji nikog ne vole,takodje moze doci i do deprimiranja navedenih osoba...unapred zahvalan

09. N.N.:jel ti cale golman kad ti sve brani? ? )))))

10. N.N.:je otisla da se jelenizuje..
flower
Nazad na vrh Ići dole
Metal
Beznadežan Slučaj
Beznadežan Slučaj
Metal


Posts : 1136
Points : 1168
Reputation : 32
Join date : 19.01.2010
Age : 36
Location : Vojvodina

NAJLUDJI FEJSBUK STATUSI Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJLUDJI FEJSBUK STATUSI   NAJLUDJI FEJSBUK STATUSI Icon_minitime20.01.10 19:26

hehe, interesantno lolavi
Nazad na vrh Ići dole
ELA
Cica Ubica
Cica Ubica
ELA


Posts : 6092
Points : 5853
Reputation : 271
Join date : 03.01.2010
Location : Net svet

NAJLUDJI FEJSBUK STATUSI Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJLUDJI FEJSBUK STATUSI   NAJLUDJI FEJSBUK STATUSI Icon_minitime18.03.10 17:13

Skinuo sam joj brushalter... skinuo sam joj čarape... skinuo sam joj gaćice... štipaljke sam ostavio!


Status jednog prijatelja drunken
Nazad na vrh Ići dole
ELA
Cica Ubica
Cica Ubica
ELA


Posts : 6092
Points : 5853
Reputation : 271
Join date : 03.01.2010
Location : Net svet

NAJLUDJI FEJSBUK STATUSI Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJLUDJI FEJSBUK STATUSI   NAJLUDJI FEJSBUK STATUSI Icon_minitime18.03.10 17:22

01. N.N.: Mislio sam da si dobra kao zdravlje,ali sada shvatam da ti ni "svinjski grip" nije ravan.....

02. N.N.: je umesto cica mace videla bubasvabu

03. N.N.: Ako Kaju decko moze da zaprosi preko Fejsa....pa moze i mene riba da sutne preko istog......

04. N.N.: ide večeras u TIME OUT da se sašije k'o potkošulja!!!

05. N.N.: Елвис Присли више није најбољи пјевач у земљи...

06. N.N.: Zene su kao bioskop,interesantne su dok ne udjes,a onda ustanovis da si taj film vec gledao...

07. N.N.: nisam peder al me ovaj net stalno kara ... Laughing

08. N.N.: ...zivim luksuzno - jedem luk i lijem suze...

09. N.N.: Kaze ministar da cemo proizvesti tone novih naucnika! Eto novog serijala "Who wants to be MADE"?

10. N.N.: nećem nećem na status da te mećem.... )))))
Nazad na vrh Ići dole
ELA
Cica Ubica
Cica Ubica
ELA


Posts : 6092
Points : 5853
Reputation : 271
Join date : 03.01.2010
Location : Net svet

NAJLUDJI FEJSBUK STATUSI Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJLUDJI FEJSBUK STATUSI   NAJLUDJI FEJSBUK STATUSI Icon_minitime18.03.10 17:23

11.N.N.: Vuce S. Karadzicu dodji na FB da upoznas pravopis... Ovdje je
"looodnicaaa" 24 h... I da...ovdje ces biti Wuk !!! Embarassed

12.N.N.: Ponekad, kad se smejes, niko ne primeceuje tvoj osmeh... Ponekad,
kada places, niko ne primecuje tvoje suze... Probaj da prdnes! Razz

13. N.N.: Vreme je ogranicavajuci faktor za ogranicene ljude, kao sto je moj kum...!

14. N.N.: kako kazu braca romi - bez zanata nema ni alata... ))

15. N.N.: HELP!Kako se iskljucuje ona opcija Are you interested?;-)

16. N.N.: Moj drug ( dok je pizdio zbog komaraca ) : "Jel utice ovaj svinjski grip na komarce?!?!"

17. N.N.: zene su zakon, a mi volimo rupe u zakonu

18. N.N.: sta ce mi neprijatelji pored ovakvih prijatelja ...

19. N.N.: UZIVAM da te gledam dok mazes usta i ZAMISLJAS da ZAMISLJAM sta ZAMISLJAS!!

20. N.N.: went from "fotelja" to "WC"
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





NAJLUDJI FEJSBUK STATUSI Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJLUDJI FEJSBUK STATUSI   NAJLUDJI FEJSBUK STATUSI Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
NAJLUDJI FEJSBUK STATUSI
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» NAJKONTRAVERZNIJE FEJSBUK GRUPE

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Black Pearl :: .....::::: ZABAVA :::::..... :: ~ HUMOR ~-
Skoči na: