Black Pearl
Black Pearl
Black Pearl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Black Pearl

Nasmešite se,sa mnogo dobrote i malo,malo gorčine.Oprostite životu i svetu što nisu savršeni.
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 ODBRAMBENI MEHANIZMI

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Baraba
Admin
Baraba


Posts : 1060
Points : 1380
Reputation : 35
Join date : 28.12.2009

ODBRAMBENI MEHANIZMI Empty
PočaljiNaslov: ODBRAMBENI MEHANIZMI   ODBRAMBENI MEHANIZMI Icon_minitime01.01.10 23:23

Život je kao razgoropadjena reka,često njime teče iščupano cveće, ali i jako mnogo smeća koje se lepi za coveka.
Ma kako mi za sebe govorili da smo jaki i stabilni, slabosti su u sklopu nase ličnosti i neretko nismo u mogućnosti da se suprostavimo toj destruktivnoj moći u nama. Ali ipak, čovek stvara odbrambeni mehanizam kojim se pokusava zaštiti od svega spolja.Sve je u nama. I zagonetka i odgonetka.

Šta vi koristite kao odbrambeni mehanizam i čime punite 'baterije'? Cool
Nazad na vrh Ići dole
ELA
Cica Ubica
Cica Ubica
ELA


Posts : 6092
Points : 5853
Reputation : 271
Join date : 03.01.2010
Location : Net svet

ODBRAMBENI MEHANIZMI Empty
PočaljiNaslov: Re: ODBRAMBENI MEHANIZMI   ODBRAMBENI MEHANIZMI Icon_minitime08.01.10 18:05

Kad "padam" - padam do samog dna................. ne mogu da se zaustavim na pola puta - bas moram da tresnem o dno. smoren

Nisam u stanju da na vreme odreagujem, da se "izdignem" nad teskocama: ako me je pokosilo - to je to!!! Naucila sam da ja jednostavno, tako funkcionisem: moram da odbolujem - i tek se posle toga "dizem".
Zato ne postoji "punjac"; samo jednog dana sebi kazem: DOSTA...... energija se javlja sama od sebe (ili se nakupila u tom periodu: "ni na nebu, ni na zemlji")...... i tada sam mnogo za@ebana: "tvrdoglava u inat svemu" prst


No
Nazad na vrh Ići dole
 
ODBRAMBENI MEHANIZMI
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Black Pearl :: .....::::: DRUŠTVO :::::..... :: ~ PSIHOLOGIJA I PROBLEMI DRUŠTVA ~-
Skoči na: