Black Pearl
Black Pearl
Black Pearl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Black Pearl

Nasmešite se,sa mnogo dobrote i malo,malo gorčine.Oprostite životu i svetu što nisu savršeni.
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 ŽENSKA PRIJATELJSTVA

Ići dole 
+2
crni_biser
Baraba
6 posters
AutorPoruka
Baraba
Admin
Baraba


Posts : 1060
Points : 1380
Reputation : 35
Join date : 28.12.2009

ŽENSKA PRIJATELJSTVA Empty
PočaljiNaslov: ŽENSKA PRIJATELJSTVA   ŽENSKA PRIJATELJSTVA Icon_minitime30.12.09 17:31

Šta mislite o ženskim prijateljstvima?
Koliko su izdržljiva?Koliko ima ljubomore ili rivalstva? :cryy:
Nazad na vrh Ići dole
crni_biser
Cica Mica
Cica Mica
crni_biser


Posts : 8791
Points : 8649
Reputation : 278
Join date : 03.01.2010
Age : 36

ŽENSKA PRIJATELJSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: ŽENSKA PRIJATELJSTVA   ŽENSKA PRIJATELJSTVA Icon_minitime24.01.10 14:30

u zenska prijateljstva bas i ne verujem,uvek postoji bar zrno ljubomore. Crying or Very sad
kad sam isla u srednju skolu,vecito je bilo rivalstva kojoj ce decko da pripadne lolavi ogovaranja,spletke,ljubomora su unistili mnoga prijateljstva celenka
Nazad na vrh Ići dole
White Pearl
Poznat Član
Poznat Član
White Pearl


Posts : 92
Points : 110
Reputation : 18
Join date : 02.01.2010
Age : 33
Location : Beograd

ŽENSKA PRIJATELJSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: ŽENSKA PRIJATELJSTVA   ŽENSKA PRIJATELJSTVA Icon_minitime07.02.10 16:14

Imam dve drugarice za koje zivot dajem. Njih dve nisu ni u kakvim odnosima, cak se ni ne vole mnogo. I sasvim su dva razlicita sveta ali ih obozavam. A rivalstva sto se tice (neko gore je pomenuo), nikad se oko momaka nismo sukobile. Prvo-imamo sasvim razlicite ukuse, ali totalno, a kad bi neka od njih dve stavila do znanja da joj se neko svidja ja ga ne bi vise ni pogledala pa makar mi se taj neko i svidja. Drugarica je uvek ispred momka i ponosna sam sto se nikad oko takvih budalastina nismo svadjale. Htela sam da kazem nesto i pod dva ali ne mogu da se setim sta bese. ban1
Nazad na vrh Ići dole
Krupnooka
Cica Rugalica
Cica Rugalica
Krupnooka


Posts : 1026
Points : 1050
Reputation : 24
Join date : 01.02.2010

ŽENSKA PRIJATELJSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: ŽENSKA PRIJATELJSTVA   ŽENSKA PRIJATELJSTVA Icon_minitime07.02.10 20:45

Imam puno ( kafe ) prijateljica i samo jednu pravu drugaricu Anitu, koju poznajem dugi niz godina i s kojom sam prosla mnogo toga... Suspect Za nju sam u stanju i da ubijem ako treba.. zloca
Nazad na vrh Ići dole
Daca
Cica Sanjalica
Cica Sanjalica
Daca


Posts : 1109
Points : 1147
Reputation : 30
Join date : 07.02.2010
Age : 53

ŽENSKA PRIJATELJSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: ŽENSKA PRIJATELJSTVA   ŽENSKA PRIJATELJSTVA Icon_minitime07.02.10 22:30

imam drugaricu takodje Anitu sa kojom sam godinama i takodje bih za nju sve uradila .....
Nazad na vrh Ići dole
magic
Cica Dobrica
Cica Dobrica
magic


Posts : 3809
Points : 3960
Reputation : 90
Join date : 21.03.2010
Age : 40
Location : Sarajevo

ŽENSKA PRIJATELJSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: ŽENSKA PRIJATELJSTVA   ŽENSKA PRIJATELJSTVA Icon_minitime23.03.10 15:06

Moguća su...ovisi od osoba koje se nađu
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ŽENSKA PRIJATELJSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: ŽENSKA PRIJATELJSTVA   ŽENSKA PRIJATELJSTVA Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ŽENSKA PRIJATELJSTVA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» MUŠKO-ŽENSKA PRIJATELJSTVA
» NET PRIJATELJSTVA
» ŽENSKA IMENA PO AZBUČNOM REDU

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Black Pearl :: .....::::: ONA &ON :::::..... :: ~ LJUBAV ,ROMANTIKA I PRIJATELJSTVO ~ :: ~ PRIJATELJSTVO ~-
Skoči na: